• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BİLECİKLİ ÇİFTÇİLER CUMHURBAŞKANIYLA İFTARDA BULUŞTU

BİLECİKLİ ÇİFTÇİLER CUMHURBAŞKANIYLA İFTARDA BULUŞTU

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü münasebetiyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde, çiftçilere iftar yemeği verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu’nda verilen iftar yemeğinde, çiftçilerle bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yemeğin ardından yaptığı konuşmada tarım ve hayvancılık alanında yapılan atılımları, et fiyatlarında yapılacak düzenlemeler ile milli ve yerli elektrikli traktörü anlattı.

Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürü Necmettin Yoldaş ile Bilecikli çiftçilerin de aralarında bulunduğu, 81 ilden gelen çiftçilere hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tarladaki bir yıllık hasadını ateşe verme pahasına iradesine sahip çıkan 15 Temmuz destanının tüm kahramanlarını buradan bir kez daha saygıyla selamlıyorum” sözleriyle bütün çiftçilere selamlarını iletti.

Programda Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli de çiftçilere hitap ederek, özellikle aile çiftçiliğinin önemini vurguladı. Nezih bir ortamda geçen program süresince çiftçilerimiz, Sayın Cumhurbaşkanımız ile zaman zaman resim çektirerek geceye renk kattılar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam