• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BİLECİKLİ ÇOCUKLAR İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

BİLECİKLİ ÇOCUKLAR İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

Bilecik Belediyesi ve Milli Eğitim işbirliği ile hazırlanan takvim doğrultusunda ara tatile giren çocuklar, çeşitli etkinlikler ile hem eğleniyor hem de öğreniyor.

Ara tatil aktiviteleri kapsamında Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen ‘’Kariyer ve Gelecek’’ konulu eğitim programına katılan çocuklar, birçok konuda bilgi aldı.

Bilecik Belediyesi Proje Geliştirme ve Eğitim Birimi Sorumlusu ve İletişim Uzmanı Sema İnci, düzenlenen programda katılımcılara kariyer nedir, vizyon ve hedefler yanı sıra öğrencilerin başarılı olmaları için yapmaları gereken konularda sunum eşliğinde bilgiler verdi.

ÇOCUKLAR İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

Çocuklar ara tatil etkinlikleri kapsamında daha sonra Bilecik Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, çalışanlara merak ettikleri soruları sordular ve çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

İtfaiye Müdürlüğü Görevlisi Onur Kemal Sağaslan tarafından teorik ve uygulamalı olarak bilgiler alan çocuklar, kullanılan araçlar hakkında bilgi alarak, merak ettikleri soruların cevabını aldı.

Çocuklar ara tatil etkinlikleri kapsamında 22 Kasım Cuma günü saat 14:00 ile 16:00 saatleri arasında  ise Yaşayan Şehir Müzesini ziyaret edecekler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam