• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bilecikli İş İnsanı’nın Oğlundan Örnek Davranış

Bilecikli İş İnsanı’nın Oğlundan Örnek Davranış

Bilecikli başarılı iş insanı Turgut Özen’in, Bursa’da restaurant işleten oğlu Atakan Özen’in de aralarında bulunduğu 7 işletme, Lösemili çocuklar için farkındalık oluşturmak adına, 5 Kasımda elde ettikleri tüm geliri Bursa LODER’e bağışladı.

Bursa’da göz önünde bulunan 7 işletme, yaptıkları bu örnek davranış ile Bursa’da farkındalık yaratarak diğer işletmeleri de bu veya buna benzer projeler üretmeye davet ediyor .

“Yeter ki bu tarz kampanyalar daha da artsın”

Bağışta bulunan işletmenin sahibi Atakan Özen, “2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası etkinlikleri kapsamında lösemili çocuklara destek olmak ve Türkiye’nin dört bir yanında farkındalık oluşturarak sesimizi duyurmak adına 5 Kasım Salı günü elde edeceğimiz bütün geliri Bursa LÖDER e bağışlama kararı aldık. Lösemi önlenebilir ve tedavi edilebilir bir hastalık, yeter ki bu tarz kampanyalar daha da artsın çocuklarımızın güzel yüzleri maskeler arkasında kalmasın” dedi.

“Diğer işletmeleri de benzer projeler üretmeye davet ediyorum”

Başlattıkları kampanyaya katılan tüm işletmelere teşekkürü borç bildiklerini ifade eden Özen, “Bizler Bursa’da göz önünde olan işletmeler olarak sosyal sorumluluk projelerine daha da önem vermeliyiz. İnsanların bilinçlendirilmesi konusunda en hızlı sonucu alacağımıza inanıyorum. Diğer işletmeleri de benzer projeler üretmeye ve mevcut projelere katılmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam