BİLECİKLİ KARATECİLER BÜYÜK BAŞARIYA İMZA ATTI

BİLECİKLİ KARATECİLER BÜYÜK BAŞARIYA İMZA ATTI

Bilecikli karateciler Uşak’ta düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi grup müsabakalarına katıldı. Müsabakada boy gösteren sporcuları temsil ettikleri Bilecik’i başarılarıyla onurlandırmanın sevincini yaşadılar. 18 sporcunun katıldığı turnuva da bir birincilik bir ikincilik sekiz üçüncülük ve iki beşincilik de eden Bilecikli sporcular müsabakalara damga vurdu.
Müsabakalarda görev yapan antrenörler Kemal Badalov, Memduh Sakarya, Murat Salih Kurnaz ve Tuğba Kurnaz yaptıkları ortak açıklamada; “Alınan başarıların tesadüf olmadığını çalışmalarımızın  karşılığını çok şükür alıyoruz. İnşallah başarımız devam eder. Sporcularımızı verdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyorum.Turnuvaya katılmak, çocuklarımızın önümüzdeki maçlarda başarılı bir şekilde ilimizi temsil etmeleri açısından çok önemliydi. Aldığımız dereceler ile bu turnuvayı ilimiz adımıza taçlandırdık. Bizlere desteklerini esirgemeyen Bilecik Belediye Başkanı Sayın Nihat Can ‘a, Osmaneli Belediye Başkanı Sayın Münür Şahin ‘e, Bozüyük Belediye Başkanı Sayın Fatih Bakıcı ‘ya, İl Spor Müdürü Sayın Aslan Yıldız’a, ve bütün bizleri destekleyen velilerimize teşekkür eder destekleriniz sürdükçe önünüzdeki müsabakalarda da Bilecik’imizi gururlandırmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandılar.


Müsabakalarda derece yapan sporcular  şöyle; Birincilik alan sporcu 38 kiloda Hazal İclal Danış, İkincilik alan sporcular; 52 kiloda Mustafa Pusat Levent, 56 kiloda Fatih Mehmed Fidan, Üçüncülük alan sporcular; 36 kiloda Ahmet Bedirhan Mavi, 44 kiloda Celal Gölcük, 48 kiloda Kerimcan Yıldırım, 54 kiloda Aydil Levent ve Ece Cengiz, 34 kiloda Halise Nur Toker, 42 kiloda Aleyna Gedikoğlu, Beşincilik alan sporcular; 32 kiloda Orhan Kahraman, 50 kiloda Berrak Doğan.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam