BİLECİK’Lİ SPORCU HALTERDE TÜRKİYE 3.’SÜ OLDU

BİLECİK’Lİ SPORCU HALTERDE TÜRKİYE 3.’SÜ OLDU

Bilecik Belediyesi Spor Kulübü sporcularından Nihat Yel, Bedensel Engelliler Türkiye Şampiyonasındaki başarısıyla Türkiye 3.’sü oldu.
Bilecik’te; birçok spor dalında şu ana kadar önemli ve güzel ödüller ve sporcular kazandıran Bilecik Belediyesi Spor Kulübü, başarılarına bir yenisini ekledi.
Konya’da gerçekleştirilen ve binlerce sporcunun katıldığı Bedensel Engelliler Türkiye Şampiyonasında, Nihat Yel, Türkiye 3.’lüğünü kazanarak, Bilecik’in gururu oldu.
Halter Antrenörü Caner Özteke önderliğinde çalışmalarını sürdüren Nihat Yel ve diğer sporcularımız performanslarıyla göz doldururken, Bilecik’e de yeni bir ödülü kazandırdılar.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, elde edilen başarı hakkında yaptığı değerlendirmede; ‘’Sporcumuz Nihat Yel ve Antrenörümüz Canet Özteke’yi tebrik ediyorum. Bizleri, gerçekten önemli bir başarı elde ederek, sevindirdiler. Ben bu anlamda sporcularımızı, öğretmenlerini, ailelerini ve Bilecik Belediyesi Spor Kulübü temsilcilerini canı gönülden tebrik ediyor ve güzel başarılarının devamını diliyorum’’ ifadelerini kullandı.
Antrenör Caner Özteke ise başarılardan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya, Bilecik Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Emin Yağcı’ya, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız ile çalışmalarında kendilerine destek olan paydaşlara teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam