Bilecikliler Çiftetelliyle coştu

Bilecikliler Çiftetelliyle coştu

Vatan Tv de canlı olarak yayınlanan program Bileciklilerin yoğun ilgisini gördü. Bilecik Belediyesi Oturak Havası Meşk Ekibi de seslendirdikleri Bilecik havalarıyla vatandaşlara eğlenceli bir gece sundu. Kıpır kıpır bir gece yaşatan Ramazan Çelik Belediye Başkanı Selim Yağcı ile de çiftetelli oynamayı ihmal etmedi.

Çelik, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde olmaktan son derece büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, ''Osmanlı İmparatorluğu'nun filizlendiği topraklardayız. Daha önceden beri Bilecik'e gelmek istiyordum. Bizleri buraya davet eden ve ağırlayan Sayın Belediye Başkanımız Selim Yağcı'ya çok teşekkür ediyorum. Bilecik'i biraz gezme fırsatım oldu. Gerçekten her yönüyle büyüyen ve hizmetlerin çok güzel sunulduğu bir şehir. Ayrıca Başkanımıza, Bilecik'e böyle güzel bir kültür ve kongre merkezi kazandırdığı için çok teşekkür ediyorum. Gerçekten muhteşem bir eser. Birçok büyük ilde olmayan bir salon. Hizmetlerinden dolayı Başkanımız Selim Yağcı'ya tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.'' dedi.

Başkan Yağcı da programdan çok memnun olduğunu ifade ederek “Gerek burada, gerek ekranları başındaki bizleri ve Bilecik'i izleyen bütün seyircilerimizi ''Taşı Mermer, Toprağı Seramik, Yaprağı İpek şehir, Kuruluş ve Kurtuluş'un diyarı, Şeyh Edebali, Osman Gazi ve Ertuğrul Gazi'lerin metfun olduğu topraklardan sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.  Tüm ülke toprakları olduğu gibi Bilecik de gerçekten basit bir toprak parçası değil ve bizler için çok önemlidir. Bu topraklara Belediye Başkanı olarak, hizmet etmenin haklı hazzını ve gururunu yaşıyorum. Gerçekleştirilen program ile Bilecikli hemşerilerimizle birlikte güzel ve eğlence dolu bir gece yaşadık. Bizlere bu geceyi yaşatan Ramazan Çelik kardeşimiz ve ekibine teşekkür ediyorum.  Sloganımızda olduğu gibi 'Hep birlikte daha iyiye ve daha güzele'' dedi. BETÜL SÖNMEZER

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç