Bilecikliler’in Yeni Gözdesi Nuga Best Termal Masaj Yatakları

Bilecikliler’in Yeni Gözdesi Nuga Best Termal Masaj Yatakları

 

Nuga Best Termal Masaj Yatağı, binlerce yıllık geleneksel ve otantik doğu tıbbi bilgeliğini, batının en son gelişmiş tıp yöntemleriyle birleştirip geliştirerek müşterilerinin hizmetine sunuyor. Nuga Best Termal Masaj Yatağını kullanmak isteyenler için merkezde saat 8.00’den 17.20’ye kadar 17 yatakla 14 seans ücretsiz olarak hizmet veriliyor. Hizmetten faydalanabilmek için sabah 7.45’te merkeze giderek sıra bileti almak gerekiyor. 1 seans 40 dakika sürüyor. Kas-iskelet sistemi, tansiyon ve diğer rahatsızlıklar için kişilerin merkeze gelerek yatakları kullandığı görülüyor. Yataklara talep oldukça fazla, kullanıcılar yataklardan ve yetkililerden oldukça memnun.

 

Bilecik halkı çok memnun

 

Nuga Best Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Güney Koreli Neşet Kim ile eşi Zeynep Lee, Nuga Best Bilecik Şubesi’ni ziyarete gelerek yatakları kullanan Bilecik halkıyla vakit geçirdi. Kim ve eşi Lee Bilecik halkı tarafından büyük bir coşku ile karşılandı. Yatakları kullanan Bilecikliler Kim ve eşi Lee’ye teşekkür ederek, yataklardan çok fayda gördüklerini dile getirdiler. Hatta yürüyemeyen bir vatandaşın yatağı kullanması sonucu yürümeye başladığı dile getirildi. Hastanın babası, oğlunu merkeze arabayla ve kucağında getirdiğini fakat oğlunun artık yürümeye başladığını belirtti.

 

“Ücretsiz hizmete devam edeceğiz”

 

                Şirketleri ve yatağın faydaları hakkında hastalara bilgi veren Nuga Best Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Kim, ücretsiz olan yatak kullanımının aynı şekilde devam edeceğini kaydetti. Bilecik’te henüz satışına başlanmayan yatakların, iyice denenerek faydası görülmeye başladıktan sonra satışının gerçekleşeceğini aktardı. Alanların evlerinde, alamayanların da merkeze gelerek yatakları ücretsiz olarak kullanabileceklerini söyledi. Almak isteyenlerin faydasını gördükten sonra, tüm ailenin verdiği kararla alması gerektiğine değinen Kim, ailelerde huzursuzluk çıkmasını istemediğini belirtti.

               

“Hayır kurumu değil, ticari bir işletmeyiz”

 

Kim, kurumlarının ücretsiz olması sebebiyle bir hayır kurumu ya da belediyeye bağlı bir kurum olduğu sanıldığını söyledi. Böyle bir durum olmadığını belirten Kim, kurumlarının ticari bir işletme olduğunu ekledi. Ayrıca yanlış anlaşılmalara engel olmak adına kurumlarının hastane olmadığını da söyledi. Merkezlerinin masaj yatağı tanıtım merkezi olduğunu belirten Kim, ücretsiz olmasının sebebinin tanıtım olduğuna değindi.

 

“İlk kullanımlarda ağrı yapabilir”

 

Kişilerin yatağın faydasını gördükten sonra bazen ilaçlarını kullanmayı bıraktığını belirten Kim, bunun yanlış bir davranış olduğunu, ilaçların doktor bırakılmasını söylediği zaman bırakılması gerektiğini söyledi. Ürün kullanımında hamlık dönemlerinde bazı ağrıların olabileceğini, baş dönmelerinin yaşanabileceğini söyleyen Kim, düzenli kullanımla bu sıkıntıların giderileceğini kaydetti.

                Kim, rahatsızlıkların vücuttaki dengesizlikten dolayı ortaya çıktığını belirterek, Nuga Best Masaj Yatağı’nın vücuttaki dengeyi sağladığını belirtti. Kim yatağı sadece hasta olanların değil hastalanmamak için sağlıklı olan kişilerin de kullanabileceğini söyledi.

                Nuga Best Termal Masaj Yatakları Tanıtma-Deneme ve Satış Merkezi Bilecik Şube Müdürü Tuncay Alcı, vatandaşları gelip yataklarını denemeye davet etti. Denemeden dışarıdan fikir ortaya koymaktansa gelip görmelerinin daha faydalı olacağına inandığını aktardı. Termal masaj yataklarının, insanların rahatlaması, vücudundaki sinir, kas, kan dolaşımının daha rahat hareket edebilmesi için omurgaya yapılan bir terapi olduğunu söyledi. Alcı, bu hizmeti verebilmek Güney Kore’ye giderek eğitim aldığını da sözlerine ekledi. Alcı şöyle devam etti:

“İçerisinde özel taşların bulunmasıyla vücudumuza bir enerji veriyor ve kan dolaşımının hızlanmasını sağlıyor. Vücutta sinir sistemi, kas sistemi ve dolaşım bozukluğu sistemlerindeki rahatsızlıklarda güzel neticeler alabilmekteyiz. Bu hizmeti tanıtım, deneme ve satış amaçlı Bilecik halkına sunuyoruz.

Şu anda yeni bir şubeyiz. Amacımız hemen satış yapmak değil. Gerçekten bu ürünler insanlara ne kadar faydalı, bu insanlar bu ürünlerden gerçekten ne kadar fayda görebilecek önce kendilerinin yaşaması gerekiyor. Yaşadıktan sonra, emin olduktan sonra bu ürünlerin, önümüzdeki günlerde merkez tarafından verilen bilgiyle birlikte satışı başlayacak.

Hafta içi ilk seansımızı saat 8’de başlatıyoruz. Hiç ara vermeden akşam 17.20’ye kadar 17 yatakla 14 seans hizmet veriyoruz. Cumartesi günü yine 7.45’te merkezimiz açılıyor ve öğleden sonra saat 14.00’e kadar hizmetimiz var.”

Nuga Best Termal Masaj Yatakları Tanıtım-Deneme ve Satış Merkezi’ne Cumhuriyet Mah. Kaya Sk. Tepe Başı Mevkii Koza Birlik Karşısı A-101 Market Üstü No: 37 Dükkan: 2 adresinden veya 212 42 30 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. ZEYNEP KILBAHRİ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam