Bilecikspor, Temeli Sağlam Atıyor

Bilecikspor, Temeli Sağlam Atıyor

Bu amaçla geçen yıl da İnegölspor altyapısında görev alan genç antrenör Fatih Savak’la anlaşan Bilecikspor yıllardır açılmayan yaz futbol okulunu da İnegöl’de çeşitli kulüplerde altyapı antrenörlüğü yapan Beden Eğitimi Öğretmeni Yunus Memiş koordinatörlüğünde açmayı başardı.

25 Haziran’da başlayan ve 2 dönem halinde haftada 3 gün (Salı-Perşembe-Cumartesi) saat 17.00-19.00 arası Edebali Stadyumu yanındaki antrenman sahasında çalışmalarına devam eden Bilecikspor Yaz Futbol Okulu 1. dönemini 40 öğrenci ile 27 Temmuz’da bitirecek. 2. dönem çalışmalarına ise 30 Temmuz’da başlayacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Bilecikspor Antrenörü Fatih Savak, “Bu çalışmalarımızın meyvesini en kısa zamanda alıp Bilecikspor’un iyi yerlere gelmesine katkı sağlayacağız. Ayrıca bana güvenip bu görevi veren Bilecikspor Başkanı Alihan Bey’e ve yönetimine teşekkür ediyorum.” dedi.

Yaz Futbol Okulu Sorumlusu Yunus Memiş de, “1999 doğumlulardan başlayarak 2007 doğumlulara kadar olan yavrularımızı bu futbol okuluna bekliyoruz. Kendilerine hem futbolun temel tekniklerini hem de beslenme ve insan ilişkileri ile ilgili bilgiler veriyoruz. 1. dönemi istediğimiz düzeyde tamamlıyoruz. 2. dönem çalışmalarımız 30 Temmuz’da başlayıp 3 Eylül’de sona erecektir. Bilecikspor Futbol Okulu kış döneminde de Cumartesi-Pazar olmak üzere çalışmalarına devam edecek.

Futbol okulumuza kayıt yaptırmak isteyenler Salı-Perşembe-Cumartesi antrenman sahasına gelerek 50 TL karşılığında forma-şort-çorap dahil olmak üzere kursumuza kayıt olabilirler. Bu arada sponsorlarımız Or-Yapı yetkilisi Orhan Şişman’a, Tezdöksan yetkilisi Yalçın Ercüman’a, Bahattin Üstün’e, Bintem Mühendislik Yetkilisi Ali Osman Avcı’ya ve İnanç Taşkın’a teşekkür ediyoruz.” dedi.

İrtibat için Antrenör Fatih Savak Tel: 0506 726 59 51

ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. destek – inş bileciklilerin destegını alırsak iyi işler yapacagımıza inanıyoruz.bileciksporu layık oldugu yerlere gelmeli.geriye degil ileriye bakmak ve yapıcı olmak gerekir

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam