• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bilecikspor Yaz Futbol Okulu’nda Mezuniyet Heyecanı

Bilecikspor Yaz Futbol Okulu’nda Mezuniyet Heyecanı

Antrenörlüğünü Antrenör Fatih Savak, koordinatörlüğünü ise Beden Eğitimi Öğretmeni Yunus Memiş’in yaptığı, 25 Haziran-31 Ağustos tarihleri arasında 2 dönem halinde haftada 3 gün gerçekleştirilen Bilecikspor Yaz Futbol Okulu sona erdi. Kapanış töreninde katılımcı 40 öğrenciye katılım belgeleri takdim edildi.

1999 doğumlulardan başlayarak 2007 doğumlulara kadar olan futbolsever gençlerin yaz futbol okulundaki çalışmalara büyük bir zevk alarak katıldığı gözlendi. Özellikle minik öğrencilerin gerçekleşen eğitimler boyunca çok keyifli anlar yaşadığı yüzlerine yansıyordu. Katılımcı gençler hem spor yaptılar kendilerini geliştirdiler hem de yeni arkadaşlıklar edinmiş oldular.

Gerçekleşen kapanış töreninde velilerine eğitimleri boyunca öğrendiklerini sergileyen sporculara sonrasında katılım belgeleri takdim edildi. Ailelerin de geniş katılım gösterdiği etkinlikte konuşan Beden Eğitimi Öğretmeni Memiş, öğrencilere göstermiş oldukları ilgiden dolayı velilere de vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti.

Memiş, “Velilerimize ve kursumuza katılan sporcu kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Hedefimiz Bilecikspor'un altyapısını sağlam hale getirip gelecek adına temelleri sağlam atmak. Kursumuza katılan öğrencilerimize hem futbolun temel tekniklerini hem de beslenme ve insan ilişkileri ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Umarız başarılı olmuşuzdur. Katılan kardeşlerimize ve ailelerine tekrar teşekkür ediyorum. Ayrıca sponsorlarımız Or-Yapı yetkilisi Orhan Şişman’a, Tezdöksan yetkilisi Yalçın Ercüman’a, Bahattin Üstün’e, Bintem Mühendislik Yetkilisi Ali Osman Avcı’ya ve İnanç Taşkın’a da tekrar teşekkür ediyoruz.” dedi.

Yaz kurslarının sona erdiğini fakat okullar açıldığında da kurslarını devam ettirmek istediklerini ifade eden Memiş, Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleşecek kurslara katılmak isteyenlerin kendileriyle irtibata geçebileceğini söyledi.

Öğrenciler ve veliler ilgi alakalarından dolayı Antrenör Savak ile Beden Eğitimi Öğretmeni Memiş’e teşekkür ettiler. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam