“BİLECİKSPORLU DURUŞUMUZ İLE ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

“BİLECİKSPORLU DURUŞUMUZ İLE ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Bilecikspor Başkanlığı görevini 27 Temmuz 2019 gününden bu yana yürüten Aydın Avcı’nın, işlerinin yoğunluğu mazeret göstererek görevinden istifa etmesinin ardından, yönetim kurulu üyelerince oy birliğiyle başkan seçilen Ali Muyşin’in ilk sözleri “Var gücümüzle çalışacağız” oldu.

Basın açıklaması düzenleyen Bilecikspor başkanı Ali Muyşin, katıldıkları her kategoride ki müsabakalarda yarışmacı kimliği ve Bileciksporlu duruşları ile örnek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Bilecikspor’un ligde ki liderliğini şampiyonluk ile taçlandırmak istediklerini vurgulayan Başkan Muyşin, açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi:

Bildiğiniz gibi, Bilecikspor yönetiminde birlikte görev yaptığımız Aydın Avcı başkanımız gördüğü lüzum üzerine istifa kararını yönetim kurulumuza iletmiştir. Yönetim kurulumuz yaptığı olağanüstü toplantıda şahsıma teveccüh göstererek Bilecikspor Yönetim Kurulu Başkanlığına seçmiştir. Beni bu göreve layık gören yönetim kurulumuza teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu vesile ile eski başkanımız Sn. Aydın Avcı’ ya görev süresi boyunca Bileciksporumuza yapmış olduğu hizmetler için şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.

Bilecikspor Kulübü olarak gençlerimizin önce iyi bir insan sonra iyi bir sporcu olabilmeleri için var gücümüzle çalışacağız. Katıldığımız her kategoride ki müsabakalarda yarışmacı kimliğimiz ve Bileciksporlu duruşumuz ile örnek olmaya devam edeceğiz.

Alt yapıda ve spor okullarımızda tüm yaş kategorilerinde eğitime ve müsabakalara katılmaya devam edeceğiz. Burada ki kardeşlerimizin gelecekte önce Bilecikspor A takımı formasını giymesini ve daha sonra da üst liglerde ki diğer takımlarda futbol hayatlarına devam etmeleri en büyük arzumuzdur.

Bu yıl ilk defa olmak üzere kadın futbol takımımızla 3.profesyonel futbol liginde ilimizi temsil edeceğiz. Camiamızı ve Bilecik halkını tüm dinamikleriyle kadın futbol takımımızı desteklemeye davet ediyorum.

Erkek A Futbol takımımızı bir üst lige taşımak için oyuncu kadromuz, teknik ekibimiz ve yönetim kurulumuz bir bütün halinde çalışıyoruz. Amacımız ligde ki liderliğimizi şampiyonluk ile taçlandırmaktır.

Bu süreçte bizi yalnız bırakmayan ve her geçen gün desteğini daha da arttıran taraftarlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam