BİLECİK’TE AK PARTİ RÜZGARI

BİLECİK’TE AK PARTİ RÜZGARI

Bilecik’te AK Parti yürüyüşü ve mitingi gerçekleştirildi. AK Parti Bilecik Milletvekili Adayları Selim Yağcı ve Halil Eldemir, AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları, ilçe ve belde belediye başkanları Büyük Şahlanış yürüyüşü için Cumhuriyet Meydanında toplandı. Cumhuriyet Meydanında toplanan çok sayıda partili, ellerinde Türk bayraklarıyla kent merkezinde yürüyüş yaptı.

 Sahnede ilk sözü alan Eldemir,  

“ Bilecik Bugün Tarih Yazdı “

“Bilecik bugün bu kalabalıkla tarih yazdı. Bugün tarih kitabının önsözünü yazdık 24 Haziran günüde inşallah devamını yazacağız” diyen Eldemir, Cumhuriyet meydanında vatandaşlara seçim çalışmalarından, dünden bugüne Bilecik’e yapılan çalışmalardan bahsetti. Ak Parti’nin 2002 yılından bugüne kadar yaptığı çalışmalara da konuşmasında yer veren Eldemir, “Sizlerden aldığımız güç ve enerjiyle bıkmadan yılmadan yorulmadan sizlere layık hizmetler yürütmeye çalıştık. Hiçbir şey eskisi olmayacak dedik. Sizlerin desteğiyle bizlerin gayretiyle şükürler olsun hiç bir şey eskisi gibi olmadı.”  Konuşmasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan övgüyle bahsetti.

“ Bilecik’te Hizmeti En Üst Noktaya Çıkardık “

“2015 yılında söz verdik. Bilecik’te hizmeti en üst noktaya çıkaracağız diye. Üç yıl içinde Bilecik’te hizmeti en üst noktaya çıkardık, çıkarmaya da devam edeceğiz.2017 yılında Bilecik’e 5 yıldızlı otel konforunda bir hastanenin temellerini attık. Biz inanıyoruz ki Bilecikli en iyisine layıtır. 2002 yılında Bilecik’te sadece üç tane ambulans vardı. Şu anda otuzun üzerinde ambulans var Bilecik’te. Biz diyoruz ki eğer sağlıklı bir toplum olursak geleceğe daha güvenle bakarız.” ifadelerinde bulunan Eldemir konuşmasına şöyle devam etti:

“Bilecik’imizi Bursa’ya hızlı trenle bağlayacağız.”

“  O günden bugüne yaptığımız hizmetleri , şehrimizi 4 bir tarafa bağlayan duble yolları şimdi de Yenişehir-Bursa karayoluna bağlıyoruz. Şu anda bu yolda çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Bilecik’i YHT ile Ankara’ya, İstanbul’a, Konya’ya bağladık. Ve şimdi yeni hedefimiz 2020 yılında Bilecik’imizi Bursa’ya hızlı trenle bağlayacağız. Önümüzdeki süreçlerde inşallah Türkiye’nin dört bir yanına YHT ile gidebileceğiz. “ açıklamalarında bulundu. Eldemir:

“Bundan daha büyük hizmet olabilir mi ?”

“Cumhuriyet tarihinde Bilecik’te altı tane baraj yapıldı. Ak parti iktidara geldiği zaman sekiz tane baraj tamamladık. Şu anda da dokuz tane barajımızın inşaatını sürdürüyoruz. Bundan daha büyük hizmet olabilir mi? Seksen yıllık Cumhuriyet tarihinde yapılanların kat ve kat daha fazlasını son on beş yılda biz yaptık.” Eğitime de değinen Eldemir “ Çocuklarımız daha modern eğitim alsın diye okullarımıza etkileşimli tahtalar getirdik” sözleriyle Ak Parti’nin eğitim alanındaki çalışmalarından da bahsetti. Ak Parti Bilecik Milletvekili ve adayı olan Halil Eldemir sözlerini halkın desteğini alarak başaracağız diyerek sonlandırırken Bilecik’ten 2de2 sözünü aldı. Halil Eldemir’in ardından konuşmasını yapan Yağcı, “Bilecik bugün tarih yazıyorsun Diriliş’ten Şahlanış’a” diyerek konuşmasına başladı. Konuşmasında Yağcı:

“Bilecik bugün tarih yazıyorsun Diriliş’ten Şahlanış’a”

“Bilecik bugün Diriliş’ten Şahlanış’ın hikâyesini yazıyor. Dirilişin şehri olan Bilecik inşallah 2023 Türkiye’sine giderken Şahlanış’ın şehri Recep Tayyip Erdoğan’ın şehri olacak. Uzun bir seçim maratonunun sonunda sözün bittiği yerdeyiz. 24 Haziran’da gerçekleşecek olan zaferin bugün önsözünü birlikte yazdık. Bilecik bugün muhteşem şekilde milletin adamının temsilcilerini milletin kendisi olarak kucakladı ve bağrına bastı.” Diyerek sözlerine devam eden Yağcı “ Ak Parti’yi millet kurdu, tabelasını millet astı “ dedi. “ Geçen on altı yıllık süreçte millet burada Ak Parti burada ak yürekler burada diğerleri nerede? ” diyerek geçmişten günümüze yapılan icraatlardan bahsederek seçim vaatlerini tek tek anlatan Yağcı konuşmasına şu şekilde devam etti:

“On beş yıl boyunca sizlere hizmet etmenin gururunu yaşadım.”

“Kurulduğumuz günden itibaren siz milletimiz neye ihtiyaç duyuyorsa onu gerçekleştirmek için mücadele ettik. Ve biz bu mücadeleyi her zaman verdik, her zamanda vermeye devam edeceğiz. Bilecik’te on beş yıl boyunca birçok kimseye nasip olmayan sizlere hizmet etme gururunu yaşadım. Bu şehri her noktasıyla seviyorum. Gezdiğim her noktada güzellikler buluyorum, daha çok güzelleştirmek için çaba harcıyorum. Sizlerle el ele gönül gönüle hayal denen birçok şeyi gerçekleştirdik. Ülkemizin her noktasında da Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde atalarımızdan bize miras olan ve her milimetresinde şehitlerimizin kanı olan bu güzide toprakları gelecek nesillere taşımaya var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.” İfadelerini kullanan Ak Parti Bilecik Milletvekili adayı olan Selim Yağcı, “bu çalışmalarda bizlerin en büyük gücü, destekçisi sizlersiniz” diyerek vatandaşlara şükranlarını sundu. Konuşmasına Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan övgüleriyle devam eden Yağcı:

“Ben bu şehre aşığım”

“ Sizlerin varlığı Ak Parti’yi güçlü kılıyor. Bizler bu gücü Amerika’dan Almanya’dan, İsrail’den, Fetö’den, Pkk’dan almıyoruz. Milletten alıyoruz milletten. Sizler tarihin her safhasında bu ruhu gösterdiniz. Anadolu’ya girişimizden Kurtuluş Savaşı’na varıncaya kadar o milli ruh bu millette her zaman vardı. En son 15 Temmuz’da o milli ruhu gösterdiniz. Bu millet bu bayrak altında özgürce yaşayacak, ne Fetö’ye ne Pkk’ya nede dış güçlere esir olmayacak. Allah’ın izniyle hep birlikte buna müsaade etmeyeceğiz.” Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Yağcı, “Ben bu şehre aşığım, bu şehre sevdalıyım” diyerek gençlerin gönlünde taht kurmayı başardı. Son sözlerini “Eğer bir yerde tereddüt varsa fark fark edilemiyorsa o zaman düşman oklarının yöneldiği yere bakın” sözlerini söyleyen Yağcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı överek vatandaşlardan 2de2 sözünü alarak Bilecik Mitingini sonlandırdı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam