BİLECİK’TE BASKETBOL HEYECANI

BİLECİK’TE BASKETBOL HEYECANI

“TEBRİKLER AZİZ HOCA”

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) tarafından tertip edilen 3×3 Basketbol Bilecik turu kayıtlarının başladığı belirtildi.

Büyükler kategorisinde birinci olan takım ilimizi temsil edecek

Basketbol sporunun yaygınlaşması için bir dizi çalışma başlatan TBF, bu anlamda başlattığı önemli organizasyonlardan biri olan ve her yıl binlerce basketbol severin katıldığı 3×3 Türkiye Turu’nun Bilecik Etabı için çalışmalar başladı.

Bilecik’teki müsabakalar,  21-22 Mayıs 2016 günleri arasında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü önündeki açık sahalarda ve Atatürk Kapalı Spor salonunda oynanacak.

Kız ve Erkeklerde, 1997 ve üzeri doğumlular büyükler, 1998 – 1999 doğumlular Gençler, 2000 – 2001 doğumlular Yıldızlar, 2002 – 2003 doğumlular Küçükler ve 2004 – 2007 doğumlular Minikler kategorisinde mücadele edebilecekler.

Kayıtlar ve detaylı bilgiler için Basketbol Bilecik İl Temsilcisi Aziz Torun’a (0 535 593 82 92) ulaşılabilir veya www.bilecikbasket.com adresinden bilgi alınabileceği ifade edildi.

Kayıtlar Atatürk kapalı Spor Salonu içinde bulunan Basketbol İl Temsilciliği bürosundan mesai saatleri içerisinde yapılacak. Kayıtlar ücretsiz olup kayıt esnasında bir adet fotoğraf ile Başvuru Tescil Belgesinin doldurulup İl Temsilciliğine verilmesi gerekmektedir. Her sporcu sadece kendi yaş grubunda müsabakalara katılmasına izin verilmektedir. Büyükler kategorisinde birinci olan takım 3×3 Türkiye Turu Yaz Etabında ilimizi temsilen müsabakalara katılmaya hak kazanacaktır. Kayıtlar 20/Mayıs /Cuma gününe kadar mesai saatinin bitimine kadar yapılacaktır. Eşleşmeler ve müsabaka saatleri www.bilecikbasket.com sitesinden ilan edilecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam