Bilecik’te Çok Sayıda Sahte Ürün Ele Geçirildi

Bilecik’te Çok Sayıda Sahte Ürün Ele Geçirildi

 

Bilecik İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından 22 Nisan 2013 Pazartesi günü 15.00-17.30 saatleri arasında il merkezinde marka ihlali suçunu işleyen 4 farklı işyerinde arama yapıldığı belirtildi. 
Yapılan aramalar neticesinde bir işyerinden 1 adet, G-Star Raw marka ve logolu sweat tişört, 2 adet (2 çift) Tommy Hilfiger marka ve logolu spor ayakkabı, 2 adet Polo Ralph Louren marka ve logolu Süveter(Kazak), 33 adet Tommy Hilfiger marka ve logolu tişört, 6 adet Tommy Hilfiger marka ve logolu kot pantolon, 11 adet Tommy Hilfiger marka ve logolu gömlek ve 83 adet Polo Ralph Louren marka ve logolu tişört, diğer işyerinden 4 adet yüzük ve 1 adet bileklik, diğer işyerinden 24 adet Tommy Hilfiger marka ve logolu kot pantolon ve 108 adet Tommy Hilfiger marka ve logolu sweat tişört, diğer işyerinden ise 6 adet cep telefonu kılıfı, 10 adet şarj aleti ve 26 adet batarya ele geçirildiği ifade edildi.
Yetkililer tarafından sahte ürünlerle mücadeleye devam edileceği belirtilirken, vatandaşlardan da sahte ürün kullanımına karşı dikkatli olunması istenildi. ZEYNEP KILBAHRİ
 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. SAHTE – POLİSİN İŞİ GÜCÜ KALMAMIŞ GALİBA PİYASADA SAHTE ÜRÜNLERE KADAR NELER VAR NELER..BU ÜRÜNLERİN GELİRLERİDE BELKİ PKK YA GİDİYORDUR ÇÖZÜM SÜRECİNİ BALTALAMASIN:)

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam