BİLECİK’TE GÜREŞ MÜSABAKALARI

BİLECİK’TE GÜREŞ MÜSABAKALARI

     İl Müdürü Lütfi Doyuk, güreşçilerin Bilecik'i en iyi şekilde temsil etmek için aralıksız çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, daha fazla güreşçileri minderlerde görmek istediklerini söyledi.
     13-14 yaş grubu erkeklerde, 9-32 kiloda Osmaneli Belediyesinden Ömer Kader birinci, Bilecik Gençlikspor'dan Emre Halat ikinci ve Osmaneli Belediyesinden Habib Göze üçüncü, 35 kiloda Osmaneli Belediyesinden Onur Karakulak birinci ve Kadir Ceylan ikinci geldi.
     38 kiloda Osmaneli Belediyesinden Gökhan Ceyhan birinci, Ahmet Yağcı ikinci ve Bozüyük Halk Eğitim Merkezinden Samet Soğukçelik üçüncü olurken, 42 kiloda Osmaneli Belediyesinden Seydi Muammer Temel birinciliği, Bozüyük Halk Eğitim Merkezinden Onur Çayır ikinciliği ve Osmaneli Belediyesinden Hasan Yılmaz üçüncülüğü elde etti.
     46 kiloda Bozüyük Halk Eğitim Merkezinden Adem Yaşartürk birinci, Osmaneli Belediyesinden Celal Kıvrak ikinci ve Onurcan Gölcük üçüncü, 50 kiloda Bilecik Gençlikspor'dan Mehmet Doğu birinci ve Muhammet Esnan Yürek ikinci geldi. 53 kiloda Osmaneli Belediyesinden İbrahim Ethem Esin birinci ve Tahir Furkan Arce ikinci, 59 kiloda Osmaneli Belediyesinden Ozan Yağcı birinci, 66 kiloda da Bozüyük Halk Eğitim Merkezinden Soner Kur birinci, Bilecik Gençlikspor'dan da Musa Göksu birinci oldu. Dereceye giren sporcuların ödülleri Gençlik ve Spor İl Müdürü Lütfi Doyuk tarafından verildi.
AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • YORUM
reklam