BİLECİK’TE İL ENCÜMENİ TOPLANTISI

BİLECİK’TE İL ENCÜMENİ TOPLANTISI

 

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halis Nalbant, İl Encümeni üyeleri Kemal Ünver, Hayati Kaba, Nuri Arslan, Ertuğrul Torun ve Tuğrul Ünsal ile ilgili daire müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda, gündeme alınan 8 madde görüşüldü.

Toplantıda, özel bir firmanın Pelitözü Göleti mesire alanı içinde bulunan Gölpark etrafında 1 adet 4 vagonlu gezi treni, off road arazi motorları ve çocuklar için off road görünümlü akülü motorları ticari amaçlı olarak tur bazında kiralamak için yer tahsis edilmesi ve izin verilmesi, Gölpark yel değirmeni yüzen ada ve kayık bölümünde işletmeci tarafından deniz bisikleti çalıştırması konusunda yetki verilip verilmeyeceği ile Pelitözü Göleti mesire alanı Güney yaka içinde bulunan tuvalet ve 30 metrekarelik büfe yapma yeri ihalesine alan ve üç yıllığına kiralayan işletmencinin büfe için tahsis edilen alan içine tek katlı 30 metrekarelik büfe yapması gerekirken bir kat fazla çıkılan katın yıkılıp yıkılmayacağı talepleri görüşüldü.

Pazaryeri ilçesi Küçükelmalı köyünde irtifak hakkı tesisi, Karadede köyünde ifraz işlemi ve Küçükelmalı köyünde "3367 sayılı kanunun 15. yönetmeliğinin 14. maddesine göre takyitlidir" şerhinin kaldırılması, Bozüyük ilçesi Kapanalan köyünde ifraz işlemi ve Çokçapınar köyündeki daimi geçit hakkı tesisi konuları ele alındı.

            Ayrıca, Osmaneli Kaymakamı Ali Ada ve İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Hüseyin Çelik ile OSB Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda, Bilecik 2. ve Osmaneli OSB gündem maddeleri görüşüldü. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam