BİLECİK’TE İL ENCÜMENİ TOPLANTISI YAPILDI

BİLECİK’TE İL ENCÜMENİ TOPLANTISI YAPILDI

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halis Nalbant, meclis üyeleri Erol Duğan, Hayati Kaba, Hüseyin Ünal, Nuri Arslan ve Hüseyin Öteyaka ile ilgili daire müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda, gündemdeki  maddeler görüşüldü.

Toplantıda, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce 2013-2014 döneminde açılan kurslarda kursiyerlerin kullanacakları eksik malzemelerin İl Özel İdaresince karşılanması, Gölpazarı Demirhanlar köyü Gemici Mahallesi mevkiinde Sakarya Nehri yatağında yatak taraması sonucu çıkarılan 32 bin 736 metreküp işlenmemiş kum-çakıl malzemesinin 2886 sayılı devlet ihale kanunu hükümlerince satışının yapılabilmesi için satış kararı verilmesi, Merkez Selbükü köyü sınırlarında ve Osmaneli ilçesi Camicedit Mahallesi Taşköprü ile Çavuşlar mevkiinde bulunan maden işletme ruhsatlarının süresinin 5 yıl süre ile uzatılması ve ne kadar bedel alınacağının belirlenmesi ile diğer gündem maddeleri görüşüldü.

Ayrıca, Vali Akpınar başkanlığında Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Hüseyin Çelik ve Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla Osmaneli ilçe OSB toplantısı gerçekleştirildi. (Bilecik Valiliği)

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam