• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BİLECİK’TE KURTULUŞ ÇOŞKUSU

BİLECİK’TE KURTULUŞ ÇOŞKUSU

Bilecik Belediyesi tarafından 6 Eylül Bilecik’in düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yılı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen fener alayında binlerce Bilecikli coşku içerisinde yürüdü.

Cumhuriyet Meydanında başlayan fener alayına, Milletvekili Yaşar Tüzün ve eşi Aysel Tüzün, Belediye Başkanı Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin, Danışmanları Selçuk Erdağı, Rafet Özbek, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Metin Yaşar, İlçe Başkanı Gültekin Çalışkan, İyi Parti İl Başkanı Soner Hızlı, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Gürses, Melek Mızrak Subaşı ve Recep Gırça, Özgür Algın, Muharrem Dumansızoğlu,  İl Genel Meclisi ile Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Milletvekili Yaşar Tüzün gerçekleştirilen etkinlikten duyduğu memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Semih Şahin ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Bilecik’in Nisan ayından bu yana özgürlüğü doyasıya yaşadığını kaydeden Tüzün, bundan sonra da Bilecik’in layık olduğu en güzel hizmetlerin gerçekleştirileceğine olan inancını belirtti.

Belediye Başkanı Semih Şahin ise gülümseyen Bileciklileri gördüğü için kendisini daha mutlu hissettiğini belirterek, bütün katılımcılara teşekkür etti.

Bando takımı eşliğinde gerçekleştirilen ve  caddelerin dolup taştığı fener alayı sonrasında Yüksek Sadakat konseri Bileciklilerle buluştu.

Ellerinde, Türk bayrakları ve meşalelerle yürüyen kalabalığa, çevredeki vatandaşlarımızın da ilgisi yoğun oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam