Bilecik’te “vatandaş memnuniyet anketi’’ sonuçları açıklandı

Bilecik’te “vatandaş memnuniyet anketi’’ sonuçları açıklandı

Bilecik Belediyesi Strateji Geliştirme Müdür Vekili Hülya Çalışkan, yaptığı açıklamada, çalışmanın 11 mahalledeki 3 bin 382 hane üzerinden gerçekleştirildiğini belirterek, anket sonuçlarının güzel bir tabloyu ortaya koyduğunu kaydetti.
 
Bilecik Belediye Başkanı Selam Yağcı, hakkındaki genel memnuniyet oranının yüzde 89.8 olarak ölçüldüğünü ifade eden Çalışkan, şöyle konuştu:
 
"Başkanımızın, genel başarı oranı yüzde 81.09 olarak sonuçlandı. Anketimizdeki 'Belediye Başkanımızı tanıyor musunuz?' şeklindeki sorunda yüzde 97.05'lik oranla olumlu bir sonuç elde edildi. Belediye hizmetleri genel memnuniyet oranı yüzde 80.32, genel çevresel hizmetler memnuniyet oranı yüzde 83, sosyal yardım hizmetleri memnuniyet oranı yüzde 81.25, sanatsal ve kültürel hizmetler genel memnuniyet oranı yüzde 80.84, halkla ilişkiler ve basın hizmetleri memnuniyet oranları yüzde 81.25, İmar iskan ve ruhsat hizmetleri memnuniyet oranları, yüzde 79.64, park ve bahçe hizmetleri memnuniyet oranı yüzde 80.75, öneri ve şikayet iyileştirme genel memnuniyet oranı ise yüzde 82 oldu.''
 
Çalışkan, anket sonuçlarına göre kentte yapılması gerekenlere önem vereceklerini de sözlerine ekledi.AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam