“BİLECİK’TEN 2 MİLLETVEKİLİ ÇIKARTMA ZAMANI GELDİ”

“BİLECİK’TEN 2 MİLLETVEKİLİ ÇIKARTMA ZAMANI GELDİ”

Seçim sürecinde dempokratik tavırlardan vazgeçmemeleri gerektiğini belirten Bayrak şöyle konuştu:

“2 hafta içerisinde İl ve Gençlik Kollarından sonra 3. ve son kongremizi hayırlısıyla tamamlıyor ve 3 buçuk ay gibi kısa bir süre kala genel seçimlere yenilnemiş kadrolarımızla giriyoruz.

Değerli gönüldaşlar, 2002 genel seçimlerinde Bilecik’ten yüzde 24,88 oy oranıyla bir milletvekili çıkardık. 2007 genel seçşmlerinde oy oranımız yüzde 39, 97’ye yükseldi. Ancak yine bir milletvekili çıkartabilidik. 2011 genel seçimlerinde oy oranımız bu kez yüzde 42 buçuğa yükseldik ve maalesef yine milletvekili saymız bir de kaldı. Niyetim, siiz rakalmlara ve istatistiğe boğmak değil ancak, rakamların b,ize söylediği bir şeyler olduğuna inanıyorum. Rakamlar bize artık Bilecik’te bir ilki gerçekleştirmenin, 2 milletvekili çıakrtmanın zamanının geldiğini söylüyor.

 

Bu ekip, bu teşkilat hedefi gerçekleştirebilecek azme ve inanca sahiptir. 30 Mart mahalli seçimlerinde ülkemizin büyümesini ve gelişmesini istemeyen çevrelerşn neler yapabileceklerini hep birlikte gördük. Bu süreçte teşkilatlarımıza, özellikle de kadın kollarımıza çok büyük görevler düşüyor. Şimdi kapı kapı dolaşıp yaptıklarımızı ve asıl önemlisi yapacaklarımızı miletimize anlatma zamanı. Bu süreçte demokrasi adabına yakışmayan davranışlar, tahrikler, karalama kampanyaları olabilir. Onlara asla aldırmadam biz kendi farkımızı ortaya koyacağız. Hakka uygun tavrımızı seçim sonuna kadar götüreceğiz. Vbaşkalarının neler yapmadığını değil kendimizin ne yaptığını ve neler yapacağımızı anlatacağız. Biz, sadece seçimleri kazanmak amacıyla değil insanlarımızı kazanmaki, gönülleri kazanmak, hizmet ve değer üretmek amacıyla yola çıktık. Aynı anlayışla yolculuğumuza devam edeceğiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam