Bilgin Aydın’dan, Pazaryeri Belediye Başkanı Yalçın’a Veda Ziyareti

Bilgin Aydın’dan, Pazaryeri Belediye Başkanı Yalçın’a Veda Ziyareti

 

Bakanlık Müşaviri olarak Ankara'ya atanan, Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski İl Müdürü Bilgin Aydın veda ziyaretlerine devam ediyor.
Aydın, Ankara'ya atanması sebebiyle Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın'a ziyarette bulundu. Ziyarete Gıda, Tarım ve Hayvancılık Pazaryeri İlçe Müdürü Yaşar Yatağan eşlik etti.
Pazaryeri Belediye Başkanı Yalçın, kendisini ziyaret eden Aydın'a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek şöyle konuştu: 
“6 yıldan beri Bilecik'te görev yapan Müdürümüz, İl Genel Meclisi Üyesi olduğum dönemlerde tanıdığımız ve dostluğumuzu en güzel şekilde devam ettirdiğimiz değerli bir insandır. Kendisinin Bilecik'e güzel hizmetleri olmuştur. Bir yandan onun Bilecik'ten ayrılması bizi üzse de kendisini daha iyi yerlerde görmek de ayrıca mutlu etmektedir. Ziyaretlerinden ötürü müdürümüze teşekkür ediyorum ve yeni görevinde başarılar diliyorum.” 
“Değerli dostum Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın'ı makamında ziyaret ederek kendisiyle vedalaşmaya geldim.” diyen Aydın şunları aktardı:
“Bilecik'te uzun yıllar birlikte çalıştığımız mesai arkadaşlarımla ve değerli dostlarımla güzel diyaloglarımız oldu. Belediye Başkanımız Muzaffer Yalçın da değer verdiğim bir dostumdur. Bilecik'in benim için yeri bambaşka. Arkadaşlarımızdan ayrılmak her ne kadar beni üzse de önemli olan verilen görevi layıkı ile icra etmektir. Belediye Başkanımıza güzel dilekleri için teşekkür ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam