Bilir’den Gazetemize Ziyaret

Bilir’den Gazetemize Ziyaret

Ziyaret sırasında aday adaylığı ile ilgili konuşan Bilir, 17 yıl boyunca İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde yönetici olarak görev aldığını belirterek şöyle devam etti:

“Tüm hizmetlerimiz, çalışmamız, tanıtımımız her şeyimiz belediyeyle ilgili. Belediyecilik konusunda çok ciddi bir tecrübem var, birikimim var. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tüm dünyaya örnek bir belediye. Yine belediye başkanımız Dünya Belediyeler Birliği Başkanıydı. Her konuda tüm projelerde Türkiye örnek oldu. Biz de o bünyede çalışma imkanında olduğumuz için çok ciddi bir belediyecilik birikimimiz var. Bunu Bilecik’te özellikle AK Partideki tüm üye arkadaşlardan başlayıp, teşkilat, merkez ilçe başkanı, il başkanı hepsiyle ortak bir paydada buluşup bu fikirlerimizi, düşüncelerimizi projelerimizi onlara anlatacağız. Onlarla birlikte kabul edilebilir olduğunda da bütün Bilecik’e deklare edip eğer aday olabilirsek onları ileriki dönemde inşallah uygulamaya sokacağız.

 

‘Belediyecilik konusundaki tecrübemiz büyük’

 

Özellikle hizmet için bu yola çıktık. Aday olan diğer arkadaşlar, aday olacaklarda aynı şekilde ama bir farkımız hakikaten bizim bu konularda ciddi bir tecrübemiz var. Göreve geldiğimiz andan itibaren çok kısa bir süre içerisinde neyin nasıl yapılması gerektiğini bildiğimiz için çok hızlı yol alacağımızı düşünüyorum. Onun içinde aday adayı oldum. Projelerimizi adaylıktan sonra açıklayacağız dediğim gibi partiyle beraber tartıştıktan sonra. Onları da Bilecik’e inşallah açıklayıp inşallah Bileciklilerle beraber Bilecik’e hizmet bizim için bir şeref.

Ben Bilecik’te İmam Hatip Lisesi Müdürü olarak 10 yıl görev yaptım. Bilecik’i iyi tanıyorum. Bilecik’ten evliyim. Her şeyimiz Bilecikli. Kısa dönem Bilecik’ten ayrılışımız oldu ama gönlümüz, her şeyimiz burada.”

Gazetemiz Sahibi Mehmet Ergün, ziyaretinden dolayı Bilir’e teşekkür ederek aday adaylığı sürecinde kendisine başarılar diledi. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç