• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BİLMERDER’DEN TEŞEKKÜR

BİLMERDER’DEN TEŞEKKÜR

30.07.2019 Tarihinde İstanbul Maden İhracatçılar Birliği’nin Türk Madenciliğinde Farkındalık ve Uluslararası Marka Yolculuğu temalı projesi ilimizde yapılmıştır.
Sektörümüzün sorunlarının dile getirildiği toplantıda, karşılıklı görüş alışverişlerinin yapıldığı ve madencilik sektörümüzün daha ileriye taşınması için ; Değerli katılımları ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Şeref KALAYCI’nın bakanlık olarak tüm sorunların çözülmesi adına sektörümüze vereceği desteği açıklamasından büyük mutluluk duyduk.
Hükümetimizin desteği ile Sektörel sıkıntılarımızı aşarak, ülkemizi hep beraber daha ileriye taşımak en büyük hedefimizdir.
Hedeflerimiz doğrultusunda, Bakanlığımızın talep edeceği her türlü istek ve önerilerin arkasında olduğumuzun bilinmesini isteriz.
Başta Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Şeref KALAYCI, Vali Bilal ŞENTÜRK, Belediye Başkanı Semih ŞAHİN, İMİB Yönetim Kurulu Başkanı Aydın DİNÇER olmak üzere, destek veren kurum ve kuruluşlara, madencilik sektörü çalışanlarına ve tüm katılımcılara teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla,

Turgut ÖZEN
Bilecik Mermer Ve Granit Sanayicileri Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam