• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BİMDER’DE MEHMET YAĞIZ GÜVEN TAZELEDİ

BİMDER’DE MEHMET YAĞIZ GÜVEN TAZELEDİ

Bilecik Müteahhitleri Derneği(BİMDER), olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirdi. Mehmet Yağız, oy birliği ile yeniden başkanlığa seçildi.

“BİMDER olarak Bilecik için her şeye değer veriyoruz.”

BİMDER’in kurucu başkanı olan ve yaklaşık iki yıldır yürüttüğü başkanlığa yeniden seçilen Mehmet Yağız yaptığı konuşmada,  tekrar göreve seçildiği için genel kurul üyelerine teşekkür ederek; “BİMDER olarak ben yok biz varız diyoruz. Bilecik için el ele verelim birbirimizle istişare kurumlarımızla istişare edip geleceği güzel yaşanabilir bir Bilecik bırakalım. BİMDER olarak Bilecik için her şeye değer veriyoruz” ifadelerini kaydetti.

“Önemli olan gök kubbede hoş bir seda bırakmaktır.”

Bilecik için bende varım diyen bütün müteahhitlerle birlikte Bilecik’e yatırıma devam edeceklerinin altını çizen Başkan Yağız; “sadece inşaat değil Bilecik’in geleceğine daha emin adımlarla gelişip büyümesinde bizimde bir katkımız olsun diyoruz. Önce memleket menfaati diyoruz memleketin menfaati olmadan kişilerin menfaatleri diyoruz. Bu memleket bizim diyorsak çoluk çocuğumuzu burada büyüteceksek yaşanabilir güzel Bilecik için el ele diyoruz. Önemli olan gök kubbede hoş bir seda bırakmaktır” ifadelerini aktardı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam