BİR TEK CHP KONVOY YAPTI

BİR TEK CHP KONVOY YAPTI

4 traktör, Tır, yaklaşık 250-300 araç ile gerçekleştirilen konvoy kapalı pazardan başlayarak Cumhuriyet Meydanında son buldu. Cumhuriyet Halk Parti Milletvekili Adayları Yaşar Tüzün ve Çağatay Karaahmet Cumhuriyet Meydanında kısa bir açıklama yaptılar.

 

Karaahmet: “Sandıklar açıldıktan sonra dahi işimiz devam ediyor”

Karaahmet yaptığı açıklamasında CHP’li vatandaşlara seslenerek seçim sürecindeki katkılarından dolayı teşekkür etti. Karaahmet “Bu akşam hiç bitmedi yarın sandıklar açıldıktan sonra dahi işimiz devam ediyor. Bağlama tutanakları verilip de imzalanana kadar hatta ondan sonrasında da devam ediyor. Lütfen sandık görevlisi arkadaşlarımın hepsi ıslak imzalı tutanakları belirtilen bölgelere götürsünler ilçe başkanlıklarına veya seçim koordinasyon merkezlerine teslim etsinler. Mutlaka ve mutlaka ıslak imzalı tutanakları parti merkezlerine verin” dedi.

 

Tüzün: “Gerçekten büyük emek verdiniz, inandınız”

2. Sıra Milletvekili Adayı Çağatay Karaahmet’ten sonra konuşan 1. Sıra Milletvekili Adayı Yaşar Tüzün ise “gerçekten büyük emek verdiniz, inandınız. Bu inancınızın artık son 24 saatine geldiniz. Yarın akşam bu saat itibariyle sandıklar açılmış olacak. Sandıklar açılmasıyla sorumluluklarınız bitmiyor. Islak imzalı tutanakları mutlaka ve mutlaka parti merkezlerine verin. Biz de takipçisi olacağız. Yarın hepimiz hangi yerde oyumuzu kullanırsak kullanalım, hangi okulda kullanırsak kullanalım oradan ayrılmamanızı saat 17’ye kadar o bölgede kalmanızı istirham ediyorum. Bu seçimlerin başta ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam