Bir ülkücünün bile burnu kanarsa taş üstünde taş bırakmayız

Bir ülkücünün bile burnu kanarsa taş üstünde taş bırakmayız

Yoğun güvenlik önlemleri altında yapılan potesto yürüyüşüne MHP Merkez İlçe Başkanı Mustafa Aydemir, BBP İl Başkanı Murat Önal, MHP il ve ilçe teşkilatları, MHPli il genel meclisi ve belediye meclisi üyeleri, , Alperen ocakları ve  Saadet Partisi de destek verdi. Grup, Fırat Çakıroğlu için ikindi namazına müteakip gıyabi cenaze namazı kılmasının ardından “Şehitler ölmez vatan bölünmez”, “Dişe diş kana kan intikam intikam”, “Hepimiz Fırat’ız, hepimiz Türk’üz” sloganları atarak protesto yürüyüşü gerçekleştirdi.

“Bir ülkücünün bile burnu kanarsa taş üstünde taş bırakmayız”

Ülkü ocakları İl Başkanı Fatih Çakır, ülkü ocakları binası önünde yaptığı açıklamada “Acımız büyük, herkes acımıza saygı duysun. Bilecik’te tek bir ülkücünün burnu kanarsa taş üstünde taş bırakmayız”

“İdam kararı için imza toplanılarak meclis başkanına verildi”

BBP İl Başkanı Murat Önal, Çakıroğlu için yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti:

“Aramızda çok küçük fikir ayrılıkları olsa bile biz aynı ülküye aynı davaya iman etmiş camialarız. Hiç kimse unutmasın ki alperenler ve ülkücüler Türk İslam coğrafyasının yılmaz savunucularıdır. Davamız son nefer, son nedes, son damla kana kadardır.  Fırat kardeşimizi şehit eden şerefsizler, hainler, yandaş medyanın söylediği gibi sadece karşı görüş ve grup değildir. Vatan haini olan şerefsiz PKK örgütünün üniversite yapılanmasıdır.

Dün idamı konuşanlar ve yandaş medya nerede. Tüm kamuoyunun bildiği gibi şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun döneminde de bir günde idam için milyonlarca imza toplayıp meclis başkanına verilmiştir. Aynı çalışma şu anki genel başkan Mustafa Destici tarafından yapılıp döneminin meclis başkanı Cemil Çiçek’e basın huzurunda verilmiştir.”

Yürüyüşün ardından Ülkü Ocakları İl Binasında Çakıroğlu için Kur’an-ı Kerim okutuldu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam