BİSİAD Üyelerine Sürat Kargo’dan İndirim

BİSİAD Üyelerine Sürat Kargo’dan İndirim

Dernek binasında BİSİAD Başkanı Yusuf Subaşı ile Sürat Kargo Eskişehir Bölge Müdürü Ramazan Kırıcı arasında imzalanan protokol ile yaklaşık 110 üyesi bulunan BİSİAD’ın tüm üyelerine % 70’e varan indirim imkanı sağlanmış olundu.

TUSKON kurucu üyesi olan ve bugün itibariyle bünyesinde 38 dernek ve bu derneklere üye 13 bin 200’den fazla işadamına hizmet vermekte olan MARİFED’in 2013 yılı Altın sponsoru olan Sürat Kargo ile BİSİAD arasında yapılan anlaşma BİSİAD tarafından üyelerine duyuruldu.

Düzenlenen imza töreninde konuşan Sürat Kargo Eskişehir Bölge Müdürü Ramazan Kırıcı, “BİSİAD üyelerine böyle bir indirim kampanyası imkanı sunduğumuz için çok mutluyuz. Sürat Kargo, kargo sektörünün en genç markalarından biri olarak kısa zamanda en önemli oyuncuları arasında yerini aldı. Bugün 700’e yakın şube, bin 600 araçlık dev filosu, bin 100 üzerinde mobil dağıtım alanı, 5 bini aşkın personeli ile gönderileri Türkiye’nin her yerine ve dünyanın 228 ülkesine güvenle taşıyoruz.” dedi.

BİSİAD Başkanı Yusuf Subaşı da, “Üyelerimizin faaliyetlerinde yanında ve hizmetinde olmaya devam ediyoruz. Birçok kurumsal anlaşmalarla sanayicilerimize indirim imkanı sağlamaktayız. Sürat Kargo ile de yaptığımız anlaşma ile tüm üyelerimizin taşıma maliyetlerine %70’e varan indirim imkanı sağlıyoruz. Kurumsal anlaşmalarımızdan üye olacak tüm sanayicilerimiz de faydalanacaktır.” diye konuştu.

Karşılıklı imzalar atılarak anlaşmanın hayırlı olması dileklerinde bulunuldu. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam