• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Biz bu filmi daha önce de görmüştük”

“Biz bu filmi daha önce de görmüştük”

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik İl Başkanı M.Metin YAŞAR,  31 Mart seçimlerine bağımsız giren Pazaryeri ve Osmaneli Belediye Başkanlarının, tekrar AK Partiye geçmeleri üzerine, “AKP ye geçerek emek hırsızlığı yapmışlardır” dedi.

‘’Haklıdan yana değil, güçlüden yana olanlar korkak ve kaypak olurlar. Güç merkezi değiştikçe dönerler fırıldak olurlar.’’

Başkan Yaşar yaptığı açıklamada bu filmi daha önce de gördüklerinin altını çizerek, “Ama bu filmden ders almamış siyasi fiğürler kendi ihtirasları, ikballeri için toplumda yarattığı infial, siyasetçiye bakışı, güvensizliği bir kez daha kamuoyunun gündemine taşımıştır” ifadelerinde bulundu.

“AKP ye geçerek emek hırsızlığı yapmışlardır”

Eğer bir toplumda siyaset ve siyasetçiye bakış olumsuz yönde algılanmaya başlar ise yani siyasetçiye olan güven zedelenirse halkta gelecek kaygısının artacağını ifade eden Başkan Yaşar; “Osmaneli ve Pazaryeri’nde yerel seçimlerde AKP’nin adayları olmasına rağmen seçmenin AKP ye tepkisi ile bağımsız adaylara oy vermeleri neticesinde seçimi kazanmışlar; ancak gelinen noktada AKP ye geçerek emek hırsızlığı yapmışlardır. Hiç şüphe yoktur ki halkımız bugün trene bindiklerini zannedenlere ilk seçimlerde sandıkta gereken cevabı verecektir. Bunun somut örnekleri yakın geçmişte ilimizde yaşanmıştır” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam