“Biz Gençler Bu Ülkenin Temelleriyiz”
admin • 16 Mayıs 2013 20:13:15 
“Biz Gençler Bu Ülkenin Temelleriyiz”

 

“Sevgili Genç Kardeşlerim, öncelikle hepimizin 15-21 Mayıs Gençlik Haftası Kutlu olsun.  Rabbim bizlere daha nice Gençlik Haftası geçirmeyi nasip eylesin.

AK Parti ailesinin Gençlik Kolları üyesi olarak biliyorum ki biz gençler bu ülkenin değerleriyiz.  Geçmişten günümüze baktığımızda, gençlere verilen değer artmış, fikir ve görüşleri alınarak uygulanmaya başlanmıştır. Biz gençler bu ülkenin temelleriyiz. Gençlerin olmadığı her yer de hayat neredeyse durma noktasına gelmekte ve heyecanını kaybetmektedir.

AK Parti İl Gençlik Kolları olarak bizler de her daim bilinçli ve etrafını sorgulayan gençlerin yetişmesine destek vermiş ve bu konularla ilgili sürekli etkinlikler, faaliyetler gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Siyasi görüşleri her ne olursa olsun, kendisini ve etrafını sorgulayabilen, ülkesi için üretebilen gençler yetişmesi için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Bize hep yarının geleceği olarak bakıldı. Ancak değişen zaman, olgular içinde fark ettiğimiz bir şey var ki oda Bizler Yarının Geleceği Değil, Bugünün Gençleriyiz çünkü gerçekleştireceğimiz bütün fikirler, düşünceler, eylemler bugün geçerli olacaktır, Yarını ise bizden sonra gelenler dolduracaktır.”

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x