“Bizde, Görev Ancak Mezarda Biter”

“Bizde, Görev Ancak Mezarda Biter”

 

Bilecik Devlet Hastanesi Yemekhanesi’nde gerçekleşen kahvaltıya İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Ali Fidan, Bilecik Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Mustafa Yılmaz, Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Nihal Akpınar, İl Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Ömer Balcı, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Oktay Özker, Bilecik Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Hakan Yıldız, Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Hasan Yalçın ve diğer yöneticiler katıldı.

                Kahvaltı öncesinde bir konuşma yapan Genel Sekreter Dr. Yılmaz, kendini tanıtarak tanışma amacıyla bir böyle organizasyon düzenlediklerini belirtti. Dr. Yılmaz şöyle konuştu:

“Bizler Sağlık Bakanlığı’nın bir temsilcisi olarak burada hep birlikte daha önce kurulan Halk Sağlığı Müdürlüğümüze Kamu Hastaneler Birliği de buna ilave olarak Sağlık Müdürümüzün önderliğinde inşallah hep beraber Bilecik için güzel işler yapmaya geldik.

Her yeni yapılanmada bazı değişiklikler oluyor. Yönetici kadrosunda azalmalar oluyor. O yüzdende bizim yönetici kadromuzdaki azalmaya bağlı olarak bazı arkadaşlarımız bu dönem için görev almadılar. Onlar içinde bugüne kadar yapmış oldukları hizmet için birer plaket töreni gibi olsun istedik bunu hem tanışalım hem arkadaşlara bir teşekkür edelim.  Biz olayı artık görev almadım görev başkasında gibi görmüyoruz. Bundan sonra görevi birileri aldı bayrağı devam ettirecek. Kim yorulursa kim artık ben yapamıyorum derse belki yine aynı arkadaşlar göreve devam edecekler. O yüzden biz ‘Görev ancak mezarda biter.’ prensibiyle bakıyoruz olaya. İnşallah Rabbim ömür verdiği sürece halkımızın hizmetindeyiz. İyi şeyler yapmak istiyoruz. Bu ekiple biz Bilecik’te çok güzel şeyler yapacağımızı ümit ediyoruz.”

                Kahvaltının ardından eski yönetim kadrosuna çalışmalarından dolayı teşekkür edilerek kendilerine plaket takdim edildi. Plaket takdimi sırasında bir konuşma yapan İl Sağlık Müdürü Dr. Fidan, sağlıkta dönüşümle sağlık alanında bugüne kadar hayal edilemeyen birçok şeyin hayata geçirildiğini belirtti. Bunu hep birlikte yaptıklarını ifade eden Dr. Fidan, bundan sonra vatandaşlara daha güzel hizmetler vereceklerini söyledi. ZEYNEP KILBAHRİ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam