“Bize Düşen Başarılarımızı Arttırmaktır”

“Bize Düşen Başarılarımızı Arttırmaktır”

AK Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanı Serkan Yıldırım’ın, İl Genel Meclisi Üyeliği aday adaylığı için istifa etmesi üzerine göreve getirilen Karabıyık tanışma toplantısı düzenledi. Toplantıda kendini tanıtan Karabıyık hedeflerinden söz ettiği açıklamasında şunları aktardı:

“1984 Bilecik doğumluyum. 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Yapı Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Mezun olduktan sonra birkaç sene özel sektörde çalıştıktan sonra 2010 yılında gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren kendi şirketimi kurarak iş hayatına atıldım.

Şirketimi kurduktan sonra AK Parti Bilecik Gençlik Kolları’nda siyasete atıldım ve teşkilat başkanlığını yürüttükten sonra Eski Merkez İlçe Başkanımız Serkan Yıldırım’ın İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı olması nedeniyle teşkilatımız tarafından Merkez İlçe Başkanı olarak görevlendirildim.

Göreve geldikten sonra ilk odaklandığımız hedefimiz seçimlerde beraber güçlü bir şekilde yılmadan çalışabileceğimiz Bilecik Merkez olmak üzere Vezirhan ve Bayırköy beldelerimizde adaylarımızla birlikte uyum içinde çalışabilecek 25 asil ve 25 yedek olmak üzere toplam 50 kişilik ekibimizi oluşturmak oldu. Bu yönetim kurulumuzu oluştururken, eski yönetim kurulumuzda çalışan arkadaşlarımızla birlikte aramıza yeni arkadaşlar da katarak Bilecik’te seçim sürecinde bizlerle başarılı bir şekilde çalışacak listemizi oluşturduk.

Önümüzde 2014 yerel seçimleri var ve bizler de bu zor süreçte Merkez İlçe Başkanlığı görevini üstlendik. Merkez İlçe Başkanlığı olarak bundan sonraki süreçteki hedefimiz yerel seçimler. Yine bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Genel Merkezimiz tarafından Bilecik’te belediye başkan adayı olarak mevcut Belediye Başkanımız Selim Yağcı yeniden aday olarak gösterildi. Bizlerde hem başkanımız hem adayımız olan Selim Yağcı ile bu onurlu yolda omuz omuza yürüyeceğiz ve Allah’ın izni ile Bilecik’te seçimleri kazanacağız. Bugüne kadar Başkanımızın Bilecik için yaptıkları ortada kendisine yetmeyen, borçlarından dolayı kapılarına haciz memuru dayanan, sokaklara koyulan çöp tenekesine açılış yapan bir belediyeden, kendinden emin ekonomisi güçlü, bir belediye haline geldi. Bizlere düşen de bu yeni süreçte Başkanımızla birlikte dik bir şekilde yürüyerek zaten güçlü olan belediyemizin çıtasını bir kademe daha yükseltmek ve daha güçlü bir Bilecik oluşturmak olacak.

Bilecik Merkez dışında bizlere bağlı olan Vezirhan ve Bayırköy olmak üzere henüz adaylığı açıklanmayan iki beldemiz mevcut. Bu iki beldemize de gerek iş kolu faaliyetleriyle gerekse sosyal faaliyetleriyle yaptıkları ortadadır. Bilecik Merkez olmak üzere belde belediyelerimizi de geçtiğimiz dönem olduğu gibi alacağız ve AK Parti Belediyeciliği’nin farkını bir kez daha halkımıza göstereceğiz.

AK Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanlığı olarak bizlere düşen zorlu görevin ekibimizle birlikte üstesinden geleceğimize kimsenin şüphesi olmasın. AK Partimizin geçmiş dönemde ki başarıları ortadadır. Bizlere düşen görev bu başarıyı belediyelerimizle, teşkilatlarımızla omuz omuza vererek bir kat daha arttırmak olacaktır.” dedi.

 Caner ALKAN

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam