BİZLERİ HATIRLADIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

BİZLERİ HATIRLADIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gerek arayarak gerek ziyaretimize gelerek gerekse hediye ve çicek göndererek bizleri hatırladığını hissettiren herkese teşekkürler.

Çeşitli zorluklarla, emek harcayarak yılın 365 gün Bilecik gündemini takip etmeye ve okuyucularımıza doğru haberleri ulaştırmaya bu zamana kadar çabaladığımız gibi bundan sonra da uğraş vermeye devam edeceğiz. Bu uğurda canını hiçe sayarak bin bir tehlikede görev yapan tüm meslektaşlarımızın gününü kutluyoruz. Ayrıca şahadet şerbetini içmiş Şehit Gazetecilerimizi de minnetle anıyoruz.

Bizleri hatırlayarak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutlayan, başta Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız, Hemşehrimiz Fatih Dönmez’e, Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu Üyesi ve AK Parti ARGE Başkan Yardımcısı Osman Coşkun’a, Valimiz Bilal Şentürk’e, Milletvekilimiz Selim Yağcı ve Yaşar Tüzün’e, Belediye Başkanımız Nihat Can ve Eşi Nesrin Can Hanımefendiye, 18. Dönem Milletvekili Tayfur Ün’e, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı’ya, Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden’e, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş’a ve Genel Sekreter Prof. Dr. Cihan Darcan’a, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ya, Bilecik İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin’e,  Milliyetçi Hareket Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Akın Atakan’a, MHP Merkez İlçe Başkanı Talha Özkan’a, MHP Belediye Meclis Üyesi Hamdi Salt’a, Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Semih Şahin’e, CHP İl Başkanı Metin Yaşar’a,  Merkez İlçe Başkanı Gültekin Çalışkan’a, Milletvekili Danışmanı Sinan Uysal’a, AK Parti İl Yönetimine, AK Parti Kadın Kollarına, AK Parti Gölpazarı İlçe Başkanı Raşit Özen’e, CHP Belediye Başkan Aday Adayı ve ARBİL İnşaat Sahibi Hüseyin Korkman’a, Bilecik TSO Yönetimine, Edebali Sürücü Kursu Sahibi Sabri Çobanoğlu’na, Bilecik Memur Sen İl Başkanı Ahmet Selöz ve yönetimine, Bilecik Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Seviye Beyli’ye, Bilecik Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Umut Özdemir’e, Bilecik SMMMO Süleyman Kıral’a, Pazaryeri Belediye Başkan Aday Adayı Zekiye Tekin’e, Bozüyük CHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’a, AK Parti Bilecik Merkez İlçe Yönetimine, Sağlık Sen Bilecik İl Başkanı Süleyman Akyıldız ve yönetimine, ASKF Başkanı Nusret Tosun’a, Ensar Vakfı’na, Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar’a, Bilecik BİDOS Başkanı Ferudun Aynur’a, Zenginler Çiçekçilik sahibi Taci Zengin’e, Mustafa Tığ’a, Salih Elmas’a, TSO Turizm Komisyon Başkanı Yüksel Gökçedağ’a, Adem Sazcı’ya, Bilecik Belediyesi Personeli Ahmet Topçu’ya, İlbay Vurdular’a, Eski Muhabirimiz Zeynep Kılbahri’ye, Üstün İnşaat Sahibi Engin Üstün’e, ve Aile Hekimi Dr. Fatih Kenar’a sonsuz teşekkürler

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam