• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Boğaziçi Ekspresi Tekrar Yollara Çıkmaya Hazırlanıyor

Boğaziçi Ekspresi Tekrar Yollara Çıkmaya Hazırlanıyor

Devlet Demir Yolları Genel Müdürlüğü, Ankara- İstanbul arasında Boğaziçi Ekspres seferlerinin yeniden başlatılması için çalışmalara başladı.

Çalıştığı dönemde gerek fiyatının ucuz olması gerekse de İstanbul-Ankara yolu üzerinde bulunan tüm istasyonlarda duruyor olması nedeniyle sıkça tercih edilen Boğaziçi Ekspresi, ülkenin yüksek hızlı trenle tanışmasının ardından seferlerine son verilmişti.

Bu kapsamda Bilecik Ak Parti Milletvekili Selim Yağcı, eksikliği büyük oranda hissedilen Boğaziçi Ekspres’inin yeniden sefere çıkması için Devlet Demir Yolları Genel Müdürlüğü tarafından çalışmalara başlandığını sosyal medya üzerinden Bilecik halkına bildirdi.

Konuyla ilgili gelişmelerin sonuna kadar takipçisi olduğunu belirten Yağcı; “Boğaziçi Ekspres’inin seferleri yeniden başladığı takdirde Bozüyük, Bilecik ve Osmaneli istasyonlarında duracak ve yolcu taşımacılığı yapacak. Boğaziçi Ekspres’inin devam etmesi durumunda Bilecik’teki tüm istasyonlarda yolcu taşımacılığının devam edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın ” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam