• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BOZÜYÜK TSO İLE ÜNİVERSİTE ARASINDA 3+1 PROTOKOLÜ İMZALANDI

BOZÜYÜK TSO İLE ÜNİVERSİTE ARASINDA 3+1 PROTOKOLÜ İMZALANDI

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Meslek Yüksekokullarında eğitim gören öğrencilerin 4 dönemlik ön lisans eğitimlerinin son dönemini kamu ve özel sektör kuruluşlarında staj yaparak tamamlamalarına olanak tanıyan 3+1 eğitim modeli için Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası ile protokol imzalandı. Protokolü BŞÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş ve Bozüyük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent imzaladı. Atılan imzayla birlikte projenin paydaşlarının sayısı 6’ya yükseldi.

Rektörlük makamında gerçekleşen imza töreninde konuşan Prof. Dr. İbrahim Taş; belediyeler, sanayi kuruluşları ve kamu kurumlarıyla ortaklaşa yürütülen 3+1 uygulaması kapsamında Bozüyük TSO ile protokol imzalamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Amaçlarının üniversitedeki kaliteli öğrencileri sanayide değerlendirmek olduğunu ifade eden Rektör Taş, projeye destek veren Bozüyük TSO Başkanı Buğra Levent’e teşekkür etti ve öğrencilerimiz için verimli bir protokol olmasını diledi.

 

Bozüyük’ün bir sanayi kenti olduğunu belirten Buğra Levent ise, Bozüyüklü sanayicilerin öncelikli ihtiyacının vasıflı eleman olduğunu söyledi ve imzalanan protokolün hem sanayiciler hem de üniversite öğrencileri için faydalı bir protokol olacağına inandığını ifade etti. Levent, Rektör Taş’a kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam