BOZÜYÜK TSO’DAN EĞİTİME DESTEK

BOZÜYÜK TSO’DAN EĞİTİME DESTEK

853 ÖĞRENCİYE EĞİTİM YARDIMI YAPILDI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası geleneksel eğitim yardımı çalışmalarının bir yenisini daha tamamladı.

Bu çerçevede Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda İlçemiz İlköğretim okullarında okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık bot yardımı yapıldı.

Bozüyük Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen törene, Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M.Doğan Tunç, Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halis Çelik , Yönetim Kurulu Üyeleri Mete Ayaz, Ali Osman Türk,Oda Genel Sekreteri Bedri Öztürk katıldı.

Teslim töreni sırasında Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent bu tip sosyal sorumluluk projeleri içerisinde yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirerek ihtiyaç sahibi öğrencilere yardımların ulaştırılması konusunda büyük titizlik ile çalışan başta İlçe Milli Eğitim Müdürü olmak üzere tüm okul müdürlerine teşekkürlerini iletti.

Milli Eğitim Müdürü Halis Çelik bu çalışmaları sırasında İş dünyasından sonuna kadar destek aldıklarını bu anlamda iş dünyasının temsilcisi konumundaki Bozüyük TSO’nun da böyle bir yardım kampanyası ile İlçede eğitim gören 853 öğrenciye kışlık bot verilmesinden duydukları memnuniyeti belirtti. Oda Meclis Başkanı Mehmet Doğan Tunç ve Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent’ e teşekkürlerini iletti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam