BOZÜYÜK ÜLKÜ OCAKLARINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ

BOZÜYÜK ÜLKÜ OCAKLARINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ

 

Bozüyük Ülkü Ocakları'nda gerçekleşen devir teslim töreni, Bilecik İl Ocak Başkanı İbrahim Bayraklı tarafından gerçekleştirildi.  
           Gecede ilk olarak İl Başkanı İbrahim Bayraklı konuştu. Bayraklı "Öncelikle bu mübarek çatı altında toplanmamızı sağlayan Allah-u Teala’ya hamdu senalar olsun. Bu akşam burada toplanma sebebimiz Bozüyük Ülkü Ocakları'nda ki devir teslim törenidir. Yaklaşık dört yıldır görev yapan Serkan Pehlivan'dan ve yönetiminden Allah razı olsun. Bu 'Kutlu' davayı bundan sonra burada devam ettirecek kardeşimiz Orhan Kutludur” derken yeni ilçe başkanına ve görev alacak yeni teşkilatına başarılar diledi. 
         Kutlu'ya Türk Bayrağı’na sarılı Kur'an-ı Kerim'i teslim etmek için söz alan Serkan Pehlivan "Dört yıl önce aldığımız görevi layıkıyla yapmaya çalıştık. Ülkü Ocakları’nda doğduk, Ülkü Ocakları’nda büyüdük. Cenab-ı Allah canımızı burada alsın." dedi. Bu görev değişikliğinin bir bayrak yarışı olduğunu ifade eden Pehlivan, bugüne kadar Ocak Başkan'ı olarak görev aldığı Ülkücü Hareket’e bundan sonra bir nefer olarak hizmet edeceğini kaydederken Orhan Başkan'ın emrinde olduğunu kaydetti. 
        Bayrağı devralan Orhan Kutlu, "Öncelikle bize görevi layık gören İl Başkanımız, Genel Merkezimiz ve büyüklerimizden Allah razı olsun." diyerek teşekkür eden Kutlu, aldığı bayrağa layık bir şekilde, var gücüyle çalışacağını belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam