Bozüyükspor Demir’i 2 Yıllığına Renklerine Bağladı

Bozüyükspor Demir’i 2 Yıllığına Renklerine Bağladı

 

 
Gazetecilere konuşan Bozüyükspor Basın Sözcüsü Çağlayan Özbayık, transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Tesislerimizde yapmış olduğumuz imza töreni ile bonservisi elinde olan sağ açık oyuncusu İbrahim Demir ile 2 yıllık sözleşme imzaladık. 1983 doğumlu olan Demir, Güngören Belediyespor'da yetişmiş ve Ankara Demirspor'da da oynamış bir kardeşimizdir. İbrahim Demir'in Bozüyükspor'a faydalı olacağını düşünüyoruz. Transfer komitemiz, onlarca teknik direktör ve futbolcularla görüşmeleri devam ediyor. Yönetim olarak sık sık bir araya gelerek durum değerlendirmeleri yapıyoruz. Bu hafta içinde de teknik direktör transferini sonuçlandırıp kamuoyuna duyuracağız” dedi.
2012-2013 sezonunda hedeflerinin Bozüyükspor'u bulunduğu ligde tutarak, ileriye dönük yatırımlar yapmak olduğunu söyleyen Özbayık, “Biz kulübümüze kalıcı olarak neler yapabilirizin peşindeyiz. Bizim 2012-2013 sezonu için Bank Asya hedefimiz yok. Bunu en başında söylemiştik. Yönetim olarak geleceğin Bozüyükspor'u için çalışıyoruz. Bu yolda da herkesten destek bekliyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız projeler bu sezonu kurtarmak için değil. Eğer böyle düşünseydik, 2012-2013 sezonu içinde hedefimizi Bank Asya olarak belirlerdik. Bizim bu sezon için tek planımız küçülerek Bozüyükspor'u var olduğu ligde tutup, kulübü bir futbol okulu haline getirip geleceğe yatırım yapmaktır. Bizden sonra bayrağı kim alırsa alsın onlarında faydalanabileceği bir kulüp yaratmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda Bozüyükspor kulübüne sabit gelir ayarlama çabası içerisindeyiz. Bunu da bir yılda değil 5-10 yıllık projelerle hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.
Özbayık, Bozüyükspor'u bir spor okulu haline getirmek için çalıştıklarını, 6, 10, 12 ve 15 yaş gruplarında alt yapı oluşturma çalışmalarının devam ettiğini belirterek, Bozüyükspor'u alt yapıdan futbolcu yetiştiren ve büyük takımlara futbolcu pazarlayan bir kulüp haline getirmeye çalıştıklarını kaydetti.
Kombine biletlerinin satışa sunulduğunu da aktaran Özbayık, “1020 tane kombine bileti 100 liradan satışa sunuldu. Ben maça gelen veya gelmeyen her Bozüyükspor severden bir bilet almasını bekliyorum. Ayrıca geçen yıl yaptığımız gibi bu haftadan itibaren saha içi reklam çalışmalarımız başlıyor. Bu hususta yönetimimiz dört koldan çalışmalarını sürdürüyor. Bu reklamlardan ve kombineden gelen gelirleri transfer için kullanacağız” ifadelerini kullandı.
Özbayık, Bozüyükspor'un transferlerini tamamlamış olarak bu ay sonuna kadar kampa gireceğini söyleyerek,  15 transfer daha yapmak istediklerini belirtti.
Taraftara da seslenen Özbayık, “Herkesin bizim aldığımız kararlara saygı göstermesini ve bizim aldığımız kararlarda doğruluk payının olduğuna inanmasını bekliyoruz. Bu işin bir mutfağı, arka planı var. Biz mutfakta çalışırken her şeyi göz önünde bulunduruyoruz. Bizim aldığımız kararlar Bozüyükspor için hayırlı kararlardır. Tek istediğimiz taraftarlar bizim yanımızda olarak bizim her verdiğimiz kararın arkasında dursun. Bu senede birbirimize kenetlenirsek bir başarı elde ederiz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam