Bozüyükspor Olağanüstü Kongresi Yapıldı

Bozüyükspor Olağanüstü Kongresi Yapıldı

Özkan, Kulüp Tesislerinde Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Sertler ve il genel meclisi üyesi Zeki Uyanık ile üyelerin katıldığı kongrede, 2012-2013 sezonunun sıkıntılı bir sezon olduğunu, imkansızlıklara ve olumsuzluklara rağmen ligi iyi bir yerde tamamladıklarını söyledi.

Buna rağmen mutlu olamadıklarını, hedeflerinin bir üst ligde oynamak olduğunu ifade eden Özkan, şöyle konuştu:

"Yönetim olarak görev yaptığımız sürede önemli atılımlar yaptık. Kamuoyu önünde paylaşılmayan geçmiş dönemlere nazaran yaptığımız transfer politikası ile en az borçlanarak sezonu tamamladık. Kulüpte daha önce görev yapan arkadaşlarım bayrağı bugüne kadar onurla taşıdılar. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Eksiğimiz var mı, var. Biz bunlara takılırsak bu güzide kulübümüz zarar görür. Biz hep beraber memleketimiz gençlerine ve halkına daha güzel daha doğru neler yapabiliriz, daha güzel nasıl hizmet edebiliriz, bunun hesabın yapmalıyız. Milyonların peşinde koştuğu futbol bizim bölgemizde önemli bir yer tutmaktadır. Daha doğru işler ve doğru atılımlar yapmanın peşindeyiz. Gençler bizim geleceğimiz ise bu da bizim kendimize görev olarak kabul ettiğimiz bir konu olmalı."

Üyeler, yönetim kurulu üye sayısının 11'e düşürülmesini ve kulübün şirketleşmesini teklif etti. Oy birliğiyle kabul edilen maddelerin ardından yapılan açık oylamada, tek liste ile seçime giren Özkan, oy birliği ile tekrar kulüp başkanlığına seçildi.

Bozüyükspor yönetim kurulu Selami Soydan, Behzat Yetişkin, İbrahim Yerlikaya, Yalın Zeybek, İlhami Seraslan, Doğuş Hilmi Üneral, Mustafa Arda, Emirhan Yılmaz, Ramazan Akalın ve Mehmet Biber'den oluştu.

Ayrıca, dernek statüsünde bulunan Bozüyükspor'un en kısa sürede kurumsallaşarak anonim şirketi statüsüne geçeceği bildirildi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam