Bozüyük’te ramazan

Bozüyük’te ramazan

MHP İlçe Teşkilatı'nca Bozüyük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Düğün Salonunda verilen iftara, MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker, İl Başkanı Hüseyin Köymen, İlçe Başkanı Murat Köftecioğlu, İl Genel Meclisi Üyesi İsmail Zeki Uyanık ve partililer katıldı. 

     Yemek sonrası konuşan Köftecioğlu, 11 ayın sultanı ramazan ayında partilileriyle iftarda bir arada olmaktan mutlu olduklarını söyledi. 
     Geleneksel hale getirdikleri iftar organizasyonlarının gelecek yıllarda da devam edeceğini belirten Köftecioğlu, cezaevinde bulunan eski İl Başkanı Mesut Tekin'i unutmadıklarını, unutmayacaklarını ve unutturmayacaklarını kaydetti. 
     Yemek, dua ettirilmesinin ardından sona erdi. 
      

     -Sosyal Aile Derneği iftarı- 

     Sosyal Aile Derneği tarafından ihtiyaç sahibi ailelere verilen iftarda, dernek üyeleri bir araya geldi. 
     Dernek Başkanı Yusuf Çufalar, iftar sonrası yaptığı konuşmada, dernek bünyesinde bulunan aşevinde yapılan yemeklerin her gün ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine götürüldüğünü söyledi. 
     İnsanlara yardım etmeyi amaçladıklarını ve dernek faaliyetlerinde kimi zaman zorlandıklarını dile getiren Çufalar, şöyle konuştu: 
     ''İnsanların yüzündeki mutluluğu gördüğümüzde tüm sıkıntılarımızı unutuyoruz. Bozüyük Sosyal Aile Derneği Aşevi olarak günde iki kez 140 aileye sıcak yemek dağıtımı yapıyoruz. Yemek dağıtımı yanında bu ailelerin çocuklarını da eğitmek, hayata hazırlamak istiyoruz. Çünkü insanların kurtuluşu, midelerinden geçmiyor. Çocuklarınızı bize teslim edin, onları maddi ve manevi yönden eğiterek topluma kazandıralım. Sizden bunu istiyoruz.'' AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam