BOZÜYÜK’TE ZEKAİ TUNCA RÜZGARI
admin • 9 Ağustos 2011 12:58:23 
BOZÜYÜK’TE ZEKAİ TUNCA RÜZGARI

 

Bozüyük Belediyesince düzenlenen Ramazan Etkinliklerinde sahne alan Türk Sanat Müziğinin eşsiz seslerinden Zekai Tunca verdiği muhteşem konser ile gönülleri mest etti.

Ramazan Etkinliklerinde ilk olarak sahne alan palyaçolar çocuklarla birlikte sandalye kapmaca oyunu oynayarak çocukları eğlendirdi. Hacivat ve Karagöz, Bozüyüklülerin arasına karışarak şarkı, türkü ve şiirlerle sundukları programla büyük alkış aldılar. Hacivat ve Karagöz’ün ardından sahne alan “Ah Benim Salak Oğlum” adlı tiyatro oyunu izleyenler tarafından ilgi ile izlendi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Türk Sanat Müziği’nin büyük seslerinden Zekai Tunca söylediği eşsiz eserler ile Bozüyüklülere unutulmaz bir akşam yaşattı. Tunca, dillerde yer etmiş birbirinden güzel şarkılarını Bozüyüklüler ile hep bir ağızdan söyledi. Bozüyük’te olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Tunca, kendisini Bozüyüklülerle buluşturan Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu’na teşekkür etti. Konser sonunda Belediye Başkan Yardımcısı Gençağa Seraslan Tunca’ya günün anısına plaket takdim etti.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x