• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BŞEÜ 2. AR-GE İNOVASYON ZİRVESİ VE SERGİSİNE KATILIYOR

BŞEÜ 2. AR-GE İNOVASYON ZİRVESİ VE SERGİSİNE KATILIYOR

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı himayelerinde, Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG) tarafından ikincisi organize edilen Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi yapılacak. Zirvede Ar-Ge merkezleri, üniversiteler, teknoparklar, kalkınma ajansları ve organize sanayi bölgelerinde geliştirilen inovatif projeleri aynı platformda buluşturarak, projeler arasında sinerji ve etkileşim oluşturmayı, projelerin yatırıma dönüşmesine ve ticarileşmesine katkıda bulunmayı hedeflemekte. 6-7 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan etkinliği on binden fazla kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) olarak etkinliğe Uludağ Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi, ULUTEK, Anadolu Üniversitesi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ve Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi ile birlikte katılım sağlanacak. Sergi alanında üniversitelerin ve kurumların 30’dan fazla ARGE projesi sergilenecek.

BEBKA yaptığı duyuruda vatandaşları 6-7 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde yer alan A-131 numaralı stant alanına davet etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam