BAŞKAN YAĞCI’DAN TERÖRE LANET

BAŞKAN YAĞCI’DAN TERÖRE LANET

ŞEYTANLARIN DAHİ BAĞLANDIĞI VE DİZGİN EDİLDİĞİ BU MÜBAREK AYDA NE YAZIK Kİ İNSİ ŞEYTANLARIN, ŞEBEKELERİN VE ÖRGÜTLERİN BAĞLI OLMADIĞINI GÖRÜYORUZ”

            Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, İstanbul Atatürk Havalimanında gerçekleştirilen ve onlarca insanın yaşamını yitirmesine, onlarca insanın yaralanmasına neden olan vahşi saldırı dolayısıyla yayımladığı mesajında; ”Şeytanların dahi bağlandığı, dizgin edildiği bu mübarek ayda  ne yazık ki insi şeytanlar, şebekeler ve hainlerin bağlı olmadığını görüyoruz. Masum canların yitirilmesine sebep olanları Cenabı Hakkın ‘Kahhar’ ismine havale ediyoruz” dedi.

Rahmet ve Mağfiret ayı olan Ramazanda gerçekleştirilen olayın insanlık dışı bir girişim  ve izahının zor bir olay olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

”Her yönüyle  rahmet ve bereket ayı olan Ramazanın bile düşünülmeden gerçekleştirilen bu vahşi olayda yaşamlarını yitiren vatandaşlarımıza ve şehitlerimize Cenabı Allah’tan rahmet diliyor, acılı ailelerine ve aziz milletimize sabırlar diliyorum.  Hiçbir suçu olmadığı halde, bütün masumiyetine rağmen  yaşamların sona erdiği bu vahşi olayı kınıyoruz. İman ediyoruz ki Cenabı Allah, bu hain saldırıları yapanları, tasarlayanları ve uygulamaya koyanları iki cihanda zelil edecek. Bundan dolayı masum canların yitirilmesine sebep olanları Cenabı Hakkın ‘Kahhar’ ismine havale ediyoruz. Ülkemizin en ufak bir gelişimini ve büyümesini hazmedemeyen hain ve cani eller yine kendilerine yakışanı yaptılar. Her yönüyle bizleri rahmet ve şefkatiyle kucaklayan Ramazan ayında gerçekleştirilen saldırıların son bulmasını Cenabı Allah’tan ızdırar derecesinde niyaz ediyoruz. Bu mübarek ayın sonunda Allah’ın izniyle kavuşacağımız Ramazan Bayramında babasız kalan, annesiz kalan, evlatlarını kaybeden ve ocağı sönen ailelerimize sabırlar diliyorum. Cenabı Allah bizleri ve hiç kimseyi izniyle ve inayetiyle böyle büyük acılarla bir daha imtihan etmemesini rahim ismi vesilesiyle niyaz ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam