BU HABER BİLECİK’E YAKIŞMADI
admin • 30 Temmuz 2011 23:09:41 
BU HABER BİLECİK’E YAKIŞMADI

Geçtiğimiz günlerde gazetemizde yayınladığımız bir haberde Gölpazarı’nın Kurşunlu Köyü’nde imam olmadığından dolayı aylardır namazları kahveci ve muhtarın kıldırdığını aktarmıştık. Bu olayın yankıları geçmeden şimdi de köylünün başı sineklerle dertte. Köylüler sineklerden o kadar bıktı ki, köye getirilen sinek ilaçlama makinelerini tören düzenleyerek karşılıyorlar.

Gölpazarı’nın Kurşunlu Köyü’nde yaşanılan imam sıkıntısının ardından şimdi de sinek sorunu yaşanıyor. Köylüler konuyla alakalı şikayetlerini birçok kez dile getirmiş ama seslerini yetkililere duyuramamıştı.

 

Gölpazarı’nın Kurşunlu Köyü’nde aylardır beklenen ve birkaç gün önce köye gelen sinek ilaçlama makinesi törenle karşılandı. Köy halkını karşılamaya davet etmek için cami hoparlöründen anonslar yapıldı. Muhtar başta olmak üzere tüm köy halkı köylerine gelen sinek ilaçlama makinesini büyük bir sevinç ile karşıladı.

 

"4 GÜNDÜR İLAÇLAMA SÜRÜYOR"

Kurşunlu Köyü Muhtarı Behzat Gültekin, Özel İdare tarafından tahsis edilen ilaçlama makinesinin 4 gündür kör sinekler için ilaçlama yaptığını aktardı.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x