Çamlıca Öğrenci Yurdu’nda İftar Düzenlendi

Çamlıca Öğrenci Yurdu’nda İftar Düzenlendi

 

            İftar programına Bilecik Valisi Halil İbrahim Akpınar, Vali Yardımcısı Eflatun Can Tortop, MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Azmi Özcan, İl Müftüsü Necati Tayyar Taş, İl Müftü Yardımcısı Nihat Kaya, İl Emniyet Müdürü Emir Gökpınar, Tapu İl Müdürü Hilmi Kısaağıl, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halis Nalbant, MHP İl Başkanı Hüseyin Köymen, 1. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Arslan, başta olmak üzere daire müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

            İftar yemeğinin ardından İl Müftüsü Necati Tayyar Taş önderliğinde dua edildi.

            Ertuğrulgazi İlim ve Öğrencilere Yardım Derneği adına yapılan konuşmada “Derneğimiz bünyesinde faaliyet gösteren Çamlıca Öğrenci Yurdu’muzda, ortaöğretim programlarına devam eden öğrencilerimizin her türlü ihtiyaçları derneğimiz tarafından karşılanarak, eğitim ve öğretime sağlıklı bir şekilde devam etmeleri sağlanmaktadır. Yönetim kurulumuzun yapmış olduğu davete gösterdiğiniz ilgi ve alakaya, öğrencilerimiz, personelimiz ve yönetim kurulu adına teşekkür eder, saygılar sunarız” denildi.

            Çay servisinin ardından program son buldu. HASAN GÜNER

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. TEBRİK – ALLAH KABUL ETSİN ORGANİZASYON ÇOK GÜZELDİ BÜTÜN GÖREVLİLERİ TEBRİK EDİYORUM BÖYLE HİZMETİ GÜZEL YERLERE SAHİP ÇIKALIM EROL ÇİM

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam