CAN AİLESİNİN GURURLU GÜNÜ

CAN AİLESİNİN GURURLU GÜNÜ

Bilecik’te birçok hizmette bulunmuş eski İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan Hüseyin Can’ın oğlu Muhammet İkbal Can avukatlık yeminini ederek avukat ruhsatnamesini aldı.

Oğlunun başarısından ötürü gurur duyduğunu belirten Baba Hasan Hüseyin Can; “Oğlum Muhammet İkbal’in meslek hayatına adım attığı bu mutlu günde sevincini paylaşıyor, meslek hayatında başarılar diliyorum. Oğlum bu zor görevin üstesinden gelecektir hiçbir şüphem yok. Avukatlık gibi hassas bir mesleği layıkıyla yapacağından eminim. Kendisiyle ne kadar gurur duysak az”  sözlerini kullandı.

Muhammet İkbal Can gibi avukat olan Amca Naci Can: “ Yeğenim Muhammet İkbal Can’ın sevincini paylaşıyor, meslek hayatında başarılı olacağına inanıyorum. Aynı yolda yürüdüğümüz için bir amca olarak kendisiyle hep gurur duydum.” İfadelerini kullandı.

Mesleğe başlamaktan ötürü duyduğu mutluluğu dile getiren Muhammet İkbal Can: “Meslek hayatıma başladığım bu mutlu günümde beni yalnız bırakmayan başta sayın baro başkanımız Av. Halime Aynur’a sayın yönetim kurulu üyelerimize ve tüm sevdiklerime teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam