CAN SUYU PROJESİNDE BİR ADIM DAHA GERİDE BIRAKILDI

CAN SUYU PROJESİNDE BİR ADIM DAHA GERİDE BIRAKILDI

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun en önemli sosyal destek  projelerinden birisi olan Can Suyu Projesi’nde kullanılacak Can Kart için protokol imzalandı.

Can Kart protokolü, Belediye Başkanlık Makamında Vakıfbank Şube Müdürü Ethem Demir ve Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu arasında imzalanırken törende her iki tarafta protokolün hayırlı olması temennisinde bulundu.

Protokol imza töreninin ardından bilgi veren Başkan Bakkalcıoğlu ‘Vatandaşlarımıza verdiğimiz bir sözü daha yerine getiriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Can Suyu projemizde bir adımı daha geride bırakarak, Vakıfbank Şube Müdürümüz Ethem Demir Bey ile vatandaşlarımıza verilecek Can Kartlarımızın protokolünü imzaladık” dedi.

İhtiyacını karşılayamayan ve hayatlarını zorlukla sürdürmekte olan, hayatlarını idame ettirmekte güçlük çeken dar gelirli, yoksul, muhtaç, kimsesiz ve engellilere bütçe imkanı  dahilinde yapılacak olan nakdi yardımları kapsayan “Can Suyu Projesi” dar gelirli vatandaşları bir nebze de olsa rahatlatmayı amaçlıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam