“Cemre Yaşam” Bilecik’in Yeni Yükselen Değeri

“Cemre Yaşam” Bilecik’in Yeni Yükselen Değeri

 

6 Mart 2013 Çarşamba günü hafriyat çalışmaları başlayan ve 24 ay içerisinde bitirilmesi planlanan “Bilecik Cemre Yaşam Evleri” ile ilgili bilgi vermek üzere Esestaş Şirket Müdürü Hakkı Karakelle ile Bilecik Cemre Evleri Satış ve Planlama Müdürü Mutlu Selen basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Gerçekleşen kahvaltı sonrasında açıklamada bulunan Satış ve Planlama Müdürü Mutlu Selen, projelerinin çok değeli ve iyi olduğunu söyledi. Projede özellikle çocuklara yönelik çalışmalar yaptıklarını aktaran Selen, çevreci bir proje yapacaklarını söyledi. 25 bin 892 m2 alana yapılacak olan “Bilecik Cemre Yaşam Evleri”nin %75’inin yeşil alan, %25’inin kapalı alan olarak planlandığını kaydetti. Bu alana toplam 558 daire, 17 farklı iş yeri yapılacağını ekledi. İlk 100 daire için çok ciddi lansman fiyatları olacağını kaydeden Selen açıklamasında şunları aktardı:

“Projemiz herkese hitap ediyor”

“Bu projeye yani Bilecik Cemre Yaşam Evleri’ne başlı başına bir konsept olarak bir kent merkezi olarak bakılmasını ısrarla istiyoruz. Bilecik’te bir ilk. Bu anlamda 1+1’den başlayan, 2+ mutfak, 3+1, 4+1, dublekslerimiz olmak üzere 25 farklı tipimiz var. Her bir aileye, her bir kişiye, her bir yatırımcıya hitap edecek. Yani sadece aileler değil, sadece yatırımcılar değil bütün bir konsept.

Güvenliğe önem veriliyor

İşe güvenlikten başladık. 7/24 güvenlik sistemi kuruldu. Yarı otomasyon sistemi dediğimiz bir uygulama olacak. Gelen misafirlerinizden haberdar etme, daireler arası ücretsiz görüşme, sosyal yaşam alanlarından çocuklarını izleme olanağı bulacak aileler. Bir aile için diğer önemli şeyin otopark olduğunu düşündük. Konseptin alt kısmının tamamı otopark. Kişi gelecek otoparka arabasını park ettikten sonra kat erişimli asansörle dairesine çıkacak. Böyle bir tipi Bilecik ciddi anlamda kazanmış oluyor.

 

Site içerisine okul yapılacak

 

Sosyal yaşam alanları bu konseptte ciddi yer alıyor. Sosyal yaşam alanları dediğimiz tesisin kendi içerisinde sadece ailelerin yararlanabileceği, basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası, kafeterya var.

Çalışan bir anne ya da çalışmasın hiç önemli değil kendi bünyesinde kendi güvenliği içerisinde bir okulun olması da çok büyük bir ayrıcalık.

Büyüklükleri birbirinden farklı 17 tane işyerimiz var. 50 m2’den başlayıp 1570 m2’ye kadar varan 17 farklı iş merkezimiz var. Bu iş merkezleri zaman içerisinde görüşülüp değerlendirilip kahvesini, yemeğini bütün ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir ortam yaratmak için yapılacak.

Bilecik’in ideal yaşam alanı olacak

Sağlık merkezimiz var. Sağlık merkezi içerisinde kapalı bir yüzme havuzumuz var, ortak kullanılacak. Kapalı yüzme havuzunun yanında da bayan ayrı erkek ayrı Türk hamamı, saunası, spası, şok havuzu planlandı. Üst katında da sağlık merkezinin fitness salonu var. Bu sitenin dışı tamamen yürüyüş ve bisiklet yolu olarak da planlandı. Sitenin çok rahatlıkla bir kişinin, bir ailenin ihtiyaçlarını karşılayıp ideal bir yaşam haline gelmesini istiyoruz. Bu bizim için olması gereken bir şey ama Bilecik’te bir ilk.

2 yıl içinde teslim edilecek

2 yıl içerisinde teslim etmeyi planlıyoruz. Şu anda projedeki teknik elemanlarımız hazırlıklarını yapıyorlar. Ama biz sözleşmelerimizi 30 ay olarak yapacağız. O şekilde de hazırlıklarımız başladı.

Bir cemre düşer yaşam renklenir, Bilecik’e düşen bu cemreyle Bilecik’teki yaşamın her şeyden önce huzurlu renkli ve olması gereken, hak ettiği yerde olması için çok ayrı bir heyecan duyuyorum.”

Satışlar başladı

6 Mart 2013 günü itibariyle lansman fiyatlarıyla satışlara başlanacağını belirten Selen, ilk 100 için çok ciddi lansman fiyatları olacağını aktardı. Ödeme konusunda da çeşitli banka seçenekleri olduğunu söyleyen Selen, ödemenin 24 aylık bir sürede ödenmesi gerektiğini bu konuda farklı ödeme seçenekleri sunabileceklerini kaydetti.

Yapılan açıklamanın ardından projenin gerçekleşeceği alana giderek nasıl bir çalışma yürütüleceği konusunda bilgi verildi. Proje Müdürü Mimar Murat Aytaç, saha durumu hakkında bilgi vererek çalışmanın hayırlı olması dileklerinde bulundu. Şantiye Şefi İnşaat Mühendisi Ozan Köse de, bir Bilecikli olarak böyle bir projenin Bilecik’te gerçekleşiyor olmasından memnun olduğunu dile getirdi. Güzel, kazasız belasız bir şekilde projeyi bitirmeyi istediklerini belirterek “Herkesin için hayırlısı olacağını düşünüyorum.” dedi. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. BİTTİĞİNDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE… – BODRUM DA YAŞIYORUM VE YATIRIM AMAÇLI DAİRE ALMAK VE YAKIN BİR ZAMANDA DA YERLEŞMEK İSTİYORUM..SEVGİYLE KALIN.. ŞANSINIZ BOL OLSUN..

  2. GELECEĞİN BÜYÜK ŞEHİRİ BİLECİK – Bilecek gelecekte çok gelişecek ve yatırım yapılır güzide bir kent olacak. Özellikle hızlı tren ile Eskişehire, İstanbula yakın olan bu şehirde yatırım yapmanın tam zamanı aslında. Böyle büyük projeler her zaman kazandıracak eminim. Bende bir Bilecekli olarak destekliyorum. En yakın zamanda da daire almak için Ankaradan geleceğim.

  3. bilecik de büyüyor – bilecik de yapılan Cemre konutlar çok güzel olur. Bu konutların yüksek katlı binalar olması beni çok mutlu etti. bilecigin plakası 11 olmasaydı 20 olsaydı. o zaman 20 katlı binalar anlamlı olurdu. şunu söylemek istiyorum ben çok katlı binalar istiyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam