Cemre Yaşam Evleri Görücüye çıktı

Cemre Yaşam Evleri Görücüye çıktı

Esestaş Ltd.Şti. bünyesinde Mart 2013 tarihinde fiilen hafriyat çalışmalarına başlanan Cemre Yaşam Evleri’nin örnek dairelerinin sunumu Esestaş Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Odabaşı,Şirket Müdürü Hakkı Karakelle ve Satış ve Planlama Müdürü Mutlu Selen tarafından gerçekleştirildi. Projenin 2 sene içerisinde tamamlanması planlandığı belirtildi.

 

“Bir daire almıyorsunuz, bir yaşam tarzı alıyorsunuz”

 

Proje kapsamında tamamlanan 1+1 ve 2+1 örnek dairelerin tanıtımını gerçekleştiren Fethi Odabaşı, Cemre Yaşam Evleri’nin diğer projelerden farkını anlatırken “Bilecikliler, öncelikle bize gelmeliler. Burayı görmeleri gerekiyor. Bize soru sormalıdırlar. Hem teknik anlamda hem merak anlamında. Biz onları cevaplandırdığımız zaman olayın farklı boyutlarda olduğunu, tek bir kapalı mekanı bir daire satın almadıklarını ancak görerek fark ederek görüşleri değişir. Uzaktan baktığınız zaman farkı anlayamazsınız. Ben dairemde sadece otururum dediğiniz zaman farklı ama ben dairemde yaşarım, çevresindeki imkanlardan da istifade ederim dediğiniz zaman Bilecik’te başka bir örneği yok zaten. Bir daire satın almıyorsunuz bir yaşam bir yaşam tarzı alıyorsunuz.” diye konuştu

Yaşamı kolaylaştıracak, tüm güvenlik önlemleri alınmış, geçerli teknik ve idari şartnamelere uygun olarak tasarlanmış 8 bloktan oluşan projede ayrı tipte ve büyüklükte 558 adet daire, 17 adet dükkan, ve ana okulu mevcut. Projede, her katta 8 daire bulunurken, dairelerin 4 tanesi Amerikan mutfak 4 tanesi ise mutfağı ayrı olarak yer almakta.

 

Cemre Yaşam Evleri sahiplerini bekliyor

 

Büyük aile, çekirdek aile ve bekarlara yönelik ayrı daire yapılarıyla aile hayatının sakinliğine duyarlılık gösterilen projenin en büyük farkı, sadece bir daire olmakla kalmayıp, bir insanın ihtiyaç duyabileceği bir çok hizmeti daire sakinlerine sunması. Site içersinde kapalı havuz, fitness center, alışveriş merkezi, kafeteryası, Türk hamamı, buhar odası,  restaurant, kuaför, oto yıkama,  ayrıca 17 tane de muhtelif ticari alanda farklı hizmetler verecek ticari kuruluşların olması gibi birçok ayrıcalıklar Cemre Yaşam Evlerinde sahiplerini bekliyor.

İnşaatının yapımı bağımsız kuruluşlar tarafından denetlenen projenin içeriğindeki güvenlik önlemleri de dikkat çeken noktalar arasında yer alıyor. Yangın ve hırsız tehditlerine karşı hareket ve ısı dedektörleri kullanılırken, kapı önü kamerası sayesinde de hem görüntülü kontrol hem de site güvenliği ile irtibat olanağı sağlanabiliyor. Her dairenin kendi katında, doğalgaz sayacı, merkezi ısıtma sistemi, su sayaçlarının bulunması, her dairenin kendi yaktığı ısınma giderlerini görebilme imkanı sağlıyor. Herhangi bir arıza durumunda dairelerin içine girmeden, kırmadan, dökmeden sorunların halledilebileceğini belirten Odabaşı “Bunlar hep proje aşamasında çözülebilecek şeyler binayı yaptıktan sonra bunları çözemezsiniz.” dedi.

Bileciklilerin yakın ilgisini beklediklerini sözlerine ekleyen Odabaşı, “Kendi yaşam tarzlarını yaratsınlar. Bu ilk örnek olsun devamında da münferit binalar yerine kendi kendine yeten, içinde her türlü ihtiyacın karşılanabildiği, güvenli birçokları yapılsın ve devam etsin, şehirleşelim. 3 tane bina yapmak adını site yapmak değil. Kendi kendine yeten bir yaşam alanı yaratmak.” diyerek sözlerini tamamladı. BETÜL SÖNMEZER

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam