• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ÇETİN KAYA BAŞKAN ŞAHİN’E SORDU;  “BİLECİK’TE YAŞAYAN VATANDAŞLARIMIZIN TAMAMININ MI YOKSA CHP’LİLERİN Mİ BAŞKANISINIZ?”

ÇETİN KAYA BAŞKAN ŞAHİN’E SORDU; “BİLECİK’TE YAŞAYAN VATANDAŞLARIMIZIN TAMAMININ MI YOKSA CHP’LİLERİN Mİ BAŞKANISINIZ?”

Bilecik AK Parti Belediye Meclis Üyesi Çetin Kaya, Belediye Başkanı Semih Şahin’e, Bilecik Belediyesine ait resmi sosyal medya hesaplarından paylaşılan, 23 Nisan kampanya afişlerinde CHP logosunun bulunması üzerine; “Sayın Başkan karar verin Bilecik’te yaşayan vatandaşlarımızın tamamının mı yoksa CHP ve CHP’lilerin mi başkanısınız?” sorusunu yöneltti.

“Bunun neresi halkın partisi söylemine uyuyor”

Kaya, Ak Parti döneminde böyle bir çalışma yapılıp parti logosu eklenseydi ortalığın ayağa kalcacağını vurgulayarak; “Bu zihniyeti anlamakta zorlanıyoruz artık bunun neresi demokrasi, bunun neresi toplum siyaseti, bunun neresi halkın partisi söylemine uyuyor. Ak Parti döneminde böyle bir çalışma yapılıp parti logosu eklenseydi ortalık ayağa kalkardı ama bakıyorum o zamanlar en ufak işlerine gelmeyen bir konu olduğunda çığırtkanlık yapanlar böyle bir durumda Bilecik Belediyesi üzerinden parti siyaseti yapanlar kendilerinden olunca sus pus oluyorlar şaşırdık mı? Hayır!” ifadelerinde bulundu.

 

Biz arkanızdaki oyun kurucularınızıda sizleride iyi tanıyoruz.”

Yapılan bu uygulamayı Bilecik halkının takdirine bıraktıklarını ifade eden Kaya; “Malum bunlar CHP’nin yerel hükümet söylemlerinin somut girişimleri yani Parelel Devlet girişimlerinin yine Yerel ve Parelel Bilecik Devletinin Başkanı ve Belediye Başkanı benim demenin somutlaştırılmış hali yürüyün bakalım bu yolun sonu nereye çıkacak. Biz arkanızdaki oyun kurucularınızıda sizleride iyi tanıyoruz. Milletimiz ve sizinle aynı yolda aynı hedefe yürüdüğünü sananların yanıldıklarını anlamaları sizlerin gerçek yüzünüzü görmeleri çok uzun sürmez. Bilecik Belediyesi resmî hesaplarında paylaşılan bu görselde kullanılan logo, renkler ve görseller ile ilgili lütfen biraz araştırma yapın yada konusunda gerçekten uzman bir kişiden bilgi alın karşınıza çıkan sonuçları değerlendirmeyi sizlere bırakıyoruz” ifadelerinde bulunudu.

Ayrıca 23 Nisan’ın CHP’nin değil 83 milyon Türk vatandaşının ve dünya çocuklarının bayramı olduğunun altını çizen Kaya; “Belediye Başkanının takındığı bu yanlı tutumu ve sürekli Belediyeler üzerinden CHP’nin oluşturmaya çalıştığı algıyı ve yaymaya çalıştığı nefret söylemlerini Bilecik’te yaşayan siz Değerli hemşehrilerimiz ve Milletimiz ile paylaşmak bizlerin görevi değerlendirmeyi siz değerli Bilecik’te yaşayan Vatandaşlarımıza ve Milletimize bırakıyoruz” dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam