ÇEVİK SİGORTA DUALARLA AÇILDI

ÇEVİK SİGORTA DUALARLA AÇILDI

Çevik Sigorta Cumhuriyet Caddesi üzerindeki ofisini dualarla hizmete açtı. Vatandaşlara her türlü sigorta ve kasko hizmeti sunan Çevik Sigorta, Cengiz Çevik’in girişimiyle faaliyete girdi.

Açılışa Katılan Ethica Sigorta CEO’su Cemal Ererdi yaptığı açıklamada; Sigorta bütün dünyada bankaçılıkla birlikte en önemli finans kuruluşlarından biri. Türkiye’de hak ettiği yerde değil daha fakat giderek gelişiyor. Dolayısıyla gelişebilmesi içinde her şehir de çok önemli finans kuruluşlarının olması lazım. Bilecik’te de Cengiz beyin yaptığı zor dönemde ki yatırım çok değerli. İnanıyorum ki Bilecik halkına gereken değeri verecek bir ofis olacak. Cengiz Bey gereken tüm alt yapıyı oluşturacaktır” diyerek hayırlı olmasını temenni etti.

2002 yılından bu yana yenilenerek sigorta sektöründe faaliyet gösterdiklerini belirten Çevik Sigorta sahibi Cengiz Çevik yaptığı açıklamada; “İşimiz sigortacılık, repütasyon her geçen gün artıyor. Dolayısıyla biz de müşterilerimize ve iş ortağı olduğumuz sigorta şirketlerimize daha çok güven vermek amacıyla böyle bir yenilemeye gittik. Umarım hem Bilecik hem de bizler için hayırlı olur” ifadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam