CHP ASKF İÇİN 15 BİN TL ÖNERDİ
admin • 3 Şubat 2016 16:25:40 
CHP ASKF İÇİN  15 BİN  TL ÖNERDİ

CHP grubu toplantıda  Dünya Şehircilik ve Tasarım Projeleri alanında en profesyonel yarışma olan ''Golden City Awards 2016 İstanbul Kongre Merkezi’ndeki Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı en başarılı il başkanı olarak seçilmesini ve kış aylarında gece gündüz ana ve ara yolları temizlemek için uğraşan Fen İşleri Müdürlüğü’nü ve personelini tebrik etti.

“MECLİS ÜYELERİ EMİT’İ KAMUOYUNDAN TAKİP ETTİ”

CHP grubu aynı zamanda da başkanlığa sitemlerini dile getirdi. Yakın zamanda gerçekleşen ve ilimizin değerlerinin tanıtıldığı EMİT fuarını sadece kamuoyundan takip ettiklerinden yakınan CHP grubu bu tür etkinliklerden meclis üyelerinin de haberdar edilmesi gerektiğini belirtti. Başkan Yağcı ise bu sitemi  haklı bularak daha sonra belediye bünyesinde yapılacak etkinliklerden meclis üyelerinin haberdar edilmesi talimatını verdi.

CHP’DEN ASKF’YE 15 BİN

CHP grubunun tebrik ve sitemlerinin ardından bir de önerileri vardı. Grup Amatör Spor Kulüpleri’ne yardım miktarının 5 bin TL’den 15 bin TL’ye çıkartılmasına ilişkin önerisinde bulundu. Başkan Yağcı öneri hakkında belediye bütçesinin ASKF yardımı için bütçesini 5 bin TL olarak belirlediğini ve spor kulüplerinin gelişmesi durumunda bu bütçenin tekrar değerlendirilebileceğini belirtti.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x